Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babát lehet kagylóül...

4 hónapos babát lehet kagylóüléses babakocsiba ültetni ha teljesen meg van döntve az ülés?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem tud önerőből felülni-ez nem azt jelenti, hogy te felülteted és úgy marad-, addig csak vízszintesben szabad lennie hosszútávon. 1-2 óra babaülés az autókázáskor még oké, vagy ha kézben ülteti az ember rövidebb ideig, esetleg hintaszékben ülhet még kicsit.

Sok gyártó azt mondja, nem károsak a babaülések---azért én nem ültettem bele, csak a kocsiban. Hintaszékben volt, hogy ült, de max 1 órát és én is olyan 4 hónapos korától ültettem bele. 8 hónaposan ült fel először. 6 hónaposan váltottunk át sportkocsira, de nem ült benne órákig.

2014. máj. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hubilla ***** válasza:
Ezzel en is gondban voltam, mert marnem nagyon akart vizszinteaen fekudni. Sot, hisztis, nyugos volt miatta. Picit felemeltem a kocsit es maris jobb lett. Ez nem azt jelenti, hogy felultettem! A lenyeg, hogy ne sokaig legyen igy. Egy rovid seta, utazas sztem belefer. Ahogy telt az ido, valamivel hosszabbodott a kisse felemelt babakocsizas. Most fel eves, mar nagyon ulne, huzogatja fel magat, igy ratertunk a sport ulos fazonra, de ebben is dontom, amikor engedi :) ám az erdeklodese, nezelodese miatt alig hagyja. Viszont ahogy elalszik benne, egybol vizszintesig dontom. (termeszetesen en is olvastam, hogy amig nem ul, kizarolag vizszintes, de en meg olyan anyukaval nem talalkoztam, aki ezt "be is tartotta". Ha valaki igen, le a kalappal. Foleg a baba elott!
2014. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet addig betartani a csak vizszintest amig fel nem ul mert mar baromi kivancsi az a gyerek 3-4 honaposan! Az enyem onnantol, h kicsit messzebbre latott mar, itthon sem viselte el ha valaki ugy akarta fogni. A lenyeg, h ne a gerincet terhelje a sulya, es ezt nem csak ugy lehet betartani, h vizszintesen van. Pl a hordozokendoben v csatos hirdozoban is ugy van alatamasztva, h ne a gerincet terhelje. Az en lanyom kinotte a mozest hosszra, de a sportreszbe meg nem nott bele, igy muszaj vagyok a hordozoban vinni, meg szerencse, h az is rateheto a babakocsira (persze nem orakat).
2014. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!