Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyire jó a...

Tina,Tinus kérdése:

Szerintetek mennyire jó a Rossman Baby dream fürdető és ápolási termékcsaládok egy újszülött baba bőrének? Nyugodtan használhatjuk, vagy inkább csak azt amit ki ír az orvos?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a doki a lelkemre kötötte h.szigoruan csak azt használjuk amit ö kiírt mert még nagyon érzékeny a bőruk
2014. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Százszor inkább a DM és ROssmann sajátmárkás sensitív fürdetői és kozmetikumai, mint a gyógyszertári! Utána kell olvasni, minek mi az összetétele, döbbenet, hogy a gyógyszertári fürdető tele van kőolaj származékokkal és parabénekkel, amiket már felnőttkozmetikumokban is igyekeznek kerülni!!!

A dm és rossmann termékei viszont az "ökotest"-en jó minősítést kaptak, ez szerepel a dobozukon is...


Én csak ezeket használom a lányomnál mióta tudom. Gyógyszertári fürdetővel kezdtük ki is jött rajta az ekcéma, lecseréltük rossmann ultrasensitív fürdetőre és elmúlt! A popsikrémekkel is így vagyok egyébként, szintén dm-rossmann márkásat használok, vagy ha mondjuk fogzáskor kicsípi a popsiját, akkor sudocrem...a gyógyszetári ott is elég, hogy is mondjam, érdekes összetevőket tartalmaz. A kék tubusos pl full aluminium... magamra sem kenném, nem hogy a gyerekre....

2014. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dm és rossmanos sajátmárkás babakozmetikumok, vetekszenek a márkásokkal. Sőt, nem rég popsitörlő ügyben olvastam, hogy a dm-es jobb minőséget ért el, mint a pampers. Nem tartalmaz annyi nem oda való dolgot. Mi dm-es dolgokat vásároltunk a lányunknak, mert itt külföldön nem írnak ki.
2014. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, oké. Tehát akkor a Rossmanos saját termékes testápolási szereket nyugodtan használhatom, :) igen elég meglepő az hogy amit fel ír az orvos még sem jó a baba bőrének és sokan panaszkodnak rá :( sajnos. Csak a legjobbat szeretnénk párommal a kicsinek.pelusban is azt mondják sokan, hogy a rossmanos, és Dm-esek a legjobbak. de persze nem a Libero és a Pampers!!
2014. máj. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!