Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A férjem nem...

Mit tegyek? A férjem nem teszi tisztába a gyereket.

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mit mond, miért nem? Mert szerintem a "megoldás" is attól függ, mi van a háttérben.
2014. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem ezzel semmit sem tudsz, ha erőlteted annál inkább nem akarja majd, nekem 13 hósak és egyszer tette tisztába őket akkor is azért mert nem voltam itthon, türelem...
2014. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Az enyem se tesz ha kakis mert rosszul van tole, en nem eroltetem. Nem is oltozteti mert fel, h rosszul mozditja a torekeny babat a nagy mancsaival:-D
2014. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk eleinte azért nem tette tisztába mert félt a férjem hogy az erős kezével összetöri a kicsi gyereket , aztán meg azért nem mert fúúúúj büdös kaki van benne, elhánya magát.

Aztán ha nagyon múszáj ha elvagyok foglalva és nem tudok menni akkor már kicseréli.

8 hós a babánk.

2014. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Nálunk 4-5 napig volt ez mikor hazahoztuk a kórházból mert nem merte. Addig csak figyelte. 15 hónapos a lányunk de el nem tudnám képzelni h ne tegye tisztába. Pici korától szívesen csinálja.

Nálatok mi az indok amiért nem akarja? Nem meri? Undorodik? Vagy egyszerűen lusta? Mert tényleg nem mindegy mi okból.

2014. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Két fiúnk van. A nagy 4 éves őt egy kezemen meg tudom számolni,hányszor tette tisztába. A kicsi 3,5 hós,őt még egyszer sem sikerült. A fürdetés is kb így alkul,annyiban más,hogy a naggyal ő fürdik :)
2014. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szívesen tette,én nem csináltam ebből gondot,nem is bántam,mert a kislányomnak néha teljesen bement a punijába a kaki,nagyon óvatosan,alaposan kellett kitörölni.Ez egy férfinak nem mindig megy,fél hogy nem jól csinálja stb,szerintem ne csinálj belőle problémát ha egyébként foglalkozik a kicsivel.
2014. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Az én férjem már a kórházban is tisztába tette a fiunkat. Nem jelent neki gondot. Mennyi idős a babátok? Milyen kapcsolat van a baba és apa között?
2014. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az enyem is tisztaba teszi /tette oket ujszulott koruktol fogva baar mikor a kicsi bekakil mondja nekem kaka van de ha elvagyok foglalva akkor tisztaba teszi
2014. máj. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincsen.Az én férjem sem pelenkàzza a kislànyunkat, de büfizteti, ringatja, énekel neki, fürdővizet készít, öltözteti, stb. Szèpen lassan majd talàn oda is eljut, h pelenkàzzon, de én annak is örülnék, ha csak " vészhelyzetekben".
2014. máj. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!