Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok ilyen melegben...

Mit adtok ilyen melegben babátokra kintre és bentre?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos, a házban 22 fok, az udvaron 30 fok van. Adtam rá egy rovidujjú bodyt és egy talpas nadrágot. Elég ez? Ha kiviszem adok még rá egy vékony sapit. Vagy esetleg kell még más?
2014. máj. 22. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos és egy rövid ujjú rövid szárú nacis egyberészesben van, ha jól tudom, napozó a neve. Kintre kap egy vékony zoknit és nyári kalapot is.
2014. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kint 30 fok van, akkor napozó és napsütés elleni kalapka. Miért kéne kintre jobban felöltöztetni, ha kint van melegebb?

Én bentre vékony rugit adnék rá 22 fokban.

2014. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinten 5 hos, bent 25-26 fok van, csak bodyban van. Kintre kap egy talpas nacit meg egy kendo satyit+ naptej:-)
2014. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csalóka meleg még,a szél is hűvösen tud fújni.Lányom 19hós múlt és cicanadrág,zokni és szandál lesz rajta alul,felül a rövid bodyn egy póló vagy kis ruha.

Tartós melegben már lehet majd rövidebb ruhára váltok neki,de ez még nem az az igazi meleg,amikor csak egy kis lenge valamiben lehetne.

Viszont én sapit nem adok rá,mert nagyon sok haja van és csak attól kapna napszúrást,hogy a sapka alatt túlmelegszik.

Szerintem elég ,amit leírtál rá bentre és kintre is.

2014. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én az egyévesemre már csak egy nyári ruhácskát adok,meg valamit a fejére,de azt leszedi. 5 hónapos babára is rövid ujjút adnék,egy vékony talpas nacival. a fejére semmit,mert napra úgy sem tenném ki,árnyékba meg minek?
2014. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!