Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ültettétek először...

Mikor ültettétek először kerékpáros ülésbe a babát?

Figyelt kérdés

hány hónapos volt,mekkora sisak a jó méret,mennyit mentetek vele?

kislányom 10 hónapos,-de még magától nem tud ülni.kúszik,mászik,áll,kapszkodva megy,etetőszkében,hintában már jól támaszkodik.a védőnő szerint már mehet a kerékpár,de én még nem vagyok biztos benne


2014. máj. 22. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel 5 hós korától stabilan ült, így 7 hósan mentünk először bicajjal a boltba. Sisakot soha nem használtunk. Én akkor vinném, ha stabilan megül.
2014. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár napja, 9 hónaposan. Igaz ő már vagy 2 hónapja ül magától, de még csak most jött ki a lépés, na meg gyerekülés sem volt, nemrég vettünk csak. Nagyon élvezte.
2014. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok: sisakot én sem adok rá.
2014. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha stabilan ül, akkor tedd sztem.

Első gyereknél 11 hónaposan, másiknál 10 hónaposan kezdtük.

A sisak használatáról megoszlanak a vélemények, kisvárosban élünk, itt a lakosság nagy része napi szinten használja a kerékpárját, biztonságos kerékpárutak (nem kerékpársávok) vannak, így nem használunk.

Nagyvárosban másképp lennék, az biztos.

2014. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor már stabilan ült egyedül, 6-7 hónapos korától. Sisak kisvárosban nem feltétlen kell, de pl. Bp-en én rakok rá. Mérd meg a feje körméretét és úgy válassz sisakot!
2014. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor önállóan is meg tudott állni a lábán kapaszkodás nélkül, egy évesen.
2014. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi-akkor lehet,hogy ez még korai neki
2014. máj. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!