Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret a babám a babakocsi...

Nem szeret a babám a babakocsiban. Tűri kis ideig de aztán elkezd sírni. Nem tudok vele sétálni, nem merek sehova megindulni-3,5hós. Szerintetek miért van ez így?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém azért sírt, mert nem lát ki. Mióta SSC-ben hordozom, soha meg sem nyikkan :)
2014. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet nézelődni szeretne. Tedd úgy mintha a hordozóban lenne. Akkor nem ül teljesen de kilát.
2014. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen, nála olyan 5 hónaposan kezdődött.

Hordoztam egy ideig kendovel mert azt tanácsolták hanyagoljam a kocsit, hátha vmi negatív élmény érte. Két hétig nem is látta a kocsit. Előtte én is emeltem a dolesszogon, magam felé fordítottam, semmi nem használt. Képes volt az egy órás sétát vegigsirni.

A két hét szünet után sajnos ugyanott folytattuk, ahol abbahagytuk.

Aztán arra gondoltam, mi lenne ha alvás után vinnem ki.

Ez bevált! Nálunk az volt a gond, h ha kicsit is álmos, csak nyuglodik, elaludni nem tud a kocsiban.

Esetleg próbáld ki te is ezt a lehetőséget is, hátha nálatok is ilyesmi a baj!

2014. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen! megpróbálom,csak nálunk az a gond, h alvás után rögtön cicit kér, úgyh jön a szopi, büfi, kicsit elvan, azután megint álmos.
2014. máj. 23. 08:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, akkor így kicsit bonyolultabb kivitelezni ezt a dolgot. :-(
2014. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is gyűlölte a babakocsit vagy fél évig. Hordoztam, mást nem tudtam tenni, ha el szerettem volna jutni valahová. Utána sem volt el nagyon sokáig benne, max. 3/4 órát. Most, hogy tud járni azért utálja a kocsit.

Szerintem nem szerette, hogy nem látott ki és nagyon egyedül érezhette magát, túl nagy volt a kocsi, talán ha köré tettem volna valamit, vagy egy szűkítőt vettem volna a kocsiba, akkor megkedvelte volna.

2014. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!