Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9-10 hónapos babával hova...

8-9-10 hónapos babával hova mentek nyaralni?

Figyelt kérdés

Esetleg tudnátok valami helyet a balaton környékén?

Vesztek neki fürdőruhát vagy csak a bugyi? Ill milyen úszóeszközt vesztek? :)

Bocsi a sok kérdésért.


2014. máj. 22. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz az én lányom 1 éves, na meg nem is a Balaton..

Hajdúszoboszlóra megyünk 4 napra és úszópelust veszünk csak.

Vettünk neki korábban egy beülős úszógumit, de nem tudom, hogy belenőtt e már, mert elég kicsike.

2014. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért köszi.

Az is szép hely.

2014. máj. 22. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi Siófokra megyünk.8 hónapos babával.

Nem vettem neki fürdőruhát,szerintem felesleges még csak fürdőpelust kap.Vettünk neki egy beülős uszógumit,nagyon szeret benne lenni. :)

Itt szállunk meg.


[link]

2014. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Szép helyre mentek.
2014. máj. 22. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia :) Annó 7 hós lányunkkal Alsóörsre mentünk fürdeni, majd 8 hósan 4 napra kempingbe, lakókocsiba. Kapott cuki fürdőruhát,beleülős úszógumit ( ezzel 2 és fél évesen felborult a vízben:O ), úszópelenkát. Mást akkor még nem. Másfél évesen szintén ez volt, az " igazi" úszóeszközöket mostanában szerezzük be :D 3és fél éves a lányom. Tavaly kapott úszódeszkát, felfújható krokodilt, karúszót, és úszómellényt... Idén tervben van neki a bikini ( ha leszokik a pelenkáról), csónak, szörfdeszka, vízipisztoly :D

Ja, és érdemes megnézni, milyent veszel, elég nagy a különbség szinte minden terméknél..

2014. máj. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!