Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 13 hónapos kisfiam újabban...

A 13 hónapos kisfiam újabban két kézzel taszítja el magától az Ő szeretett nagymamáját. Mitől változhatott meg ennyire?

Figyelt kérdés
Ha kettesben vannak, játszótereznek vagy Anyukám itthon vigyáz rá, minden rendben van. Ha én feltűnök a színen, felkéredzkedik hozzám, és ha Anyukám közelebb jön, mondjuk, hogy nyomjon egy puszit a kisfiam arcára, a fiam a mellkasánál fogva löki el Anyukámat. Különben imádja a nagymamáját, és ez kölcsönös. Azért írtam ezt itt le, mert picit sajnálom az Anyukámat, tudom, hogy repesve várja, hogy mikor találkozhat megint az unokájával. Esetleg hasonló tapasztalatok? Köszönöm.
2014. máj. 22. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk is van ilyen de nálunk azért csinálja mert havonta 1szer látja
2014. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, akkor az más helyzet. Az én fiam sűrűn találkozik a nagymamájával.
2014. máj. 22. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnék bele túl sokat. Egyszerűen fiú (erősebb a kötődés anyához, mint a lányoknál-eddig ezt tapasztaltam), és ha feltűnsz hiányzol neki, csak veled akar lenni. Ilyenkor mindenki más háttérbe kerül. Az enyém 10 hónapos, imádja apját, tesóját, de vannak esetek, hogy csak én vagyok jó. Anyukád ne bántódjon meg, egyszerűen hagyjátok rá.
2014. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!