Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülni nem tudó babának melyik...

Ülni nem tudó babának melyik etetőszék a legjobb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ülni nem tudó babát nem kényszeríteném arra, hogy üljön. Régen a chicco-nak (talán jól írtam a nevét) volt egy olyan etetőszéke, amiben a baba már nem feküdt, de még nem is ült igazán. Olyan testtartást adott, mint amikor anyuka ölben tartja a babáját. Az jó.
2014. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném ülni kényszeríteni! Dönthető etetőszékre gondoltam.
2014. máj. 23. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk baby designe pepe van.Tökéletesen megfelelt akkor is mikor még nem tudott ülni és most is :-)

bababoltolcso.hu/spd/510868/Baby-Design-Pepe-etetoszek-Tobb-szin

2014. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk peg perego prima pappa zero van. Fekvő helyzettől a rendes ülésig bármilyen szögben állítható
2014. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco Polly 2 in 1 volt, épp most tervezzük lecserélni egy egyszerűbbre, amiben már rendesen ül (ha érdekel, fél áron eladjuk, de így se olcsó, szóval nem akarlak rábeszélni, csak gondoltam szólok :):) )
2014. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stokke tripp trapp szek.az uj szekre terveztek egy pihenoszeket.kulon is lehet hasznalni meg a szeken is.nekem nagyon tetszik.csak marha draga a fiam meg lassan kinovi a pihenoszeket.
2014. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pihenőszéket vettem erre a célra mikor kezdtük a hozzátáplálást. Baby Björn 1-2-3 , én meg vagyok vele elégedve. 18kg-ig használható.
2014. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a már meglévő pihenőszékében etettem míg nemtudott stabilan ülni!
2014. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!