Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árnyékban is be kell kenni...

Árnyékban is be kell kenni naptejjel a babám?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom. Holnap a szabadban leszünk szinte egész nap de csak és kizárólag árnyékban.Ilyen pici babát lehet egyáltalán naptejjel kenni? Szükséges árnyékban? Ha igen, tudnátok ajánlani naptejet ami nálatok bevált? Az ára nem lényeg csak ne legyen tele minden felesleges cuccal. Hányas faktor? köszönöm!!

2014. máj. 23. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Mindenképp! Nive 50 faktorosat használunk mi. Eddig elégedett vagyok vele:-)!
2014. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Persze, hogy be kell! Az árnyékban is le lehet égni! Gyerekeknek való 50-est használj.

Egy vékony kis anyaggal, pelussal be is takarhatod.

2014. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És az 50-es nem sok? Vagy az ő bőrüknek az alacsonyabb faktorú nem ér semmit?
2014. máj. 23. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Hogy lenne sok? Szerinted mit árthat neki a magas faktorszám?

Remélem, nem napoztatni, barnítani akarod.

Még egy felnőttnek is kell az 50-es, ha világos bőre van.

2014. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
A poén csak az az egészben, hogy 30 felett nincs faktorszám, a hülyítést fizeted meg horror áron.
2014. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bekenném. Nekünk Bioderma 50-es van. Nem volt olcsó, 5 ezer forint volt két éve egy nem túl nagy tubus.
2014. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

dehogy akarom napoztatni írtam is, hogy árnyékban leszünk. Csak az 50-est soknak érzem, pont azért mert nem megyünk napra!!!

A bioderma bevált Nektek???

2014. máj. 23. 23:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Két éve vettem nivea 50 est majdnem 4000 ért, 3-4- szer használtam, egyszer rácseppent a ruhájára, nem foglalkoztam vele, reggelre egy gumiszerű egyben lehúzható cucc lett belőle, akkor elolvastam az összetevőket, azóta nem használom. A kakaóvaj állítólag ötös faktornakfelel meg. Egyébként meg hülyítés az egész. 10-15 óráig kerüld a napot, adj rá sapkát, ha nem fogyaszt állati zsírt, nem ég le.
2014. máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont most vettem én is 4 hónaposomnak, a gyógyszertárban azt mondták, hogy 6 hónapos koráig csak ásványi naptejet használjak, a Bioderma Photoderm mineralt ajánlotta, szerintem pofátlanul drága, 6000 ft felett van, de megvettem, mert ő ért hozzá. (Végignézte nekem az összeset.)

Ha árnyékban sétálunk rövid ideig, vagy kicsit napon de nem a déli órákban, akkor én nem kenem be, de egész napi árnyékra, vagy déli órás napra mindenképp bekenném.

2014. máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

5-nek van igaza!

30-mál nagyobb számút nem érdemes venni mert az a fölöttiben sokkal több a vegyi anyag viszont nem véd jobban!Tehát a 30-as 93%-ban véd a napsugaraktól az 50-es meg 94,1%-ban viszont az a plusz 20 faktorszám miatt sokkal több benne a vegyi anyag!

[link]

2014. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!