Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaly vett naptejet használná...

Tavaly vett naptejet használnátok 4 hós babátokon?

Figyelt kérdés
50+ faktoros,párszor volt használva. Férjem szerint nyugodtan használjam,de én szívem szerint újat vennék a Picinek..
2014. máj. 24. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is tavaly vettem 50 faktoros naptejet a gyerkőcre, rajta volt a lejárati idő, idén áprilisig volt jó. Ettől függetlenül én ki akartam próbálni idén is, de ahogy kinyomtam a flakonból megcsapott a szaga, és a színe sem volt biztató, így kidobtam. Ha a tiétek még nem járt le, akkor szerintem használhatjátok, de a csomagoláson rajt szokott lenni az is, hogy felbontás után hány hónapig jó. (amúgy a rossmannban vettem most egy mini flakon sun ozon 50 faktoros naptejet, ez picike, így mindig nálam lehet, ezzel kenem most is a fiam)
2014. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szavatosságát nézd meg, ha jó, akkor nyugodtan használhatod. Én ha vásárolok mindig azt figyelem, van h elől van ami abban az évben lejár, de tavaly vettem olyat ami 2015 teléig jó. Az 3 nyarat kibír.
2014. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012.ben vettem a kislányomnak a gyógyszertárban azt a drága (nem jut eszembe a neve) 50faktoros napkrémet. 2016-ig jó a szavatossága.. Ha így nézzük,akkor nem is olyan drága. Olyan kevés mennyiség is kell belőle,hogy még félig van a tubus..
2014. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A szavatossági ido a felbontatlan flakonra vonatkozik. Felbontas utan a legtöbb hat hónapig hasznalhato fel.
2014. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férfiak megeszik a romlott húst is, ezt ne felejtsd el, kérdező:D Ők ilyen "jó az még" szinten élnek. De figyelj, nem is az a baj, hogy romlott-e, hanem hogy hatni fog-e.


Én mondjuk nem használnám, mert tényleg kb félév a felbontás utáni ideje, a doboz hátulján rajta van egy kis kupakjel és abban egy szám, az a hónapot jelenti. Azt nézd meg!


Ez olyan, mint a romlott hipó, nincs vele baj, csak éppen nem hat.:D

2014. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Én is ezen a véleményen vagyok,hogy az nem hat. Majd szépen elhasználja a férjem, a fiúknak meg veszek újat:))
2014. máj. 24. 09:37
 7/8 anonim ***** válasza:
van egy lejárati dátum a dobozon legtöbbször, eddig áll el felbontatlanul!!!! ha már felbontottad, már pedig azt írtad, akkor viszont van egy tégelyecske szimbólum benne egyszám. addig jó
2014. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jincs lejàrva a szavatossàg, akkor a naptejet kibontàs utàn 1 èvig hasznàlhatod. De ha megnèzed a hàtuljàt kell hogy legyen rajta egy jel. Egy tègely szerüsèg benne egy szàmmal: 12. Ez 12 hónapot jelent, felbontàs utàn.
2014. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!