Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hajlandó semmiféle folyadé...

Nem hajlandó semmiféle folyadékot meginni, annak ellenére sem hogy szomjas. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos..eddig anyatejet ivott, de már nincs több tejem, kap helyette tápszert..ez az egyetlen folyadék amit megiszik...a lakásunkban rohadt meleg van, folyik róla a víz, és egésznap kint vagyunk, és ugye már lassan 30 fokok vannak..látszik hogy szomjas, egyértelmű, tiszta száraz a szája, lehet látni..és még annak ellenére hogy szomjas sem issza meg a vizet, sem a gyümilevet, sem a teát...mindent próbáltam..kicsit megcukroztam a vizét, de semmi..pici tápszert raktam a vizébe semmi..be se engedi a szájába..attól félek hogy ebben a dögmelegben, ami még melegebb lesz kiszárad..mert nem hajlandó, pedig rengeteget próbálom..mindenki azt mondja "jajj ha szomjass akkor iszik" de ez nem igaz, akkor sem inkább sír..nem tudok mit tehetnék..

2014. máj. 24. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már pobárból vagy kanállal itatni?
2014. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam tápszeres baba volt szinte kezdetek óta. Semmi mást nem volt hajlandó meginni. Semmit csak tápszert! Kb. 1,5 éves kora óta iszik. Vizet, teát, gyümilevet bármit. Amikor nagy melegek voltak adtam neki napközben is 1-1 dl tápszert hogy ne száradjon ki mivel mást nem ivott.

Engem is anno mindenki csesztetett hogy miért nem itatom nem hitték el hogy semmi nem kell neki tápszeren kívül semmi. Igazából magától döntött úgy hogy iszik. Próbálkozz szívószállal, néha úgy ivott pár kortyot a fiam.

2014. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ez mi is ki próbáltunk mindent azt váratlanul kaptunk egy ilyen szívószálas itatót ez csodákat művel. [link]
2014. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is valami más itatóval próbálkoznék, vagy pohárral, vagy pohárból szívószállal (14 hós kisfiam imád így inni), esetleg próbáld ki a tejitalt, hasonlíthat az anyatejre, hátha azt megissza, csak nem tudom hogy 1 év alatti babáknak van-e.
2014. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!