Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babát ilyen időben,...

4 hónapos babát ilyen időben, hogy öltöztessem?

Figyelt kérdés
Bent a lakásban ujjatlan body és rugi van rajta nyitva az ablak ...első gyermekes anyuka vagyok és nem akarom hogy melege legyen vagy esetleg megfázzon ..bizonytalan vagyok az öltöztetést illetően..és még ki milyen ruhákat ajánl igy nyárra?

2014. máj. 24. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
kánikulába elég kintre rá egy body, vagy napozó. Nem kell túlöltöztetni. Nem tudom nálatok hány fok van a lakásba. Nálunk (panel) már 27-28. Nyitva az ablak, gyerkőcön egy napozó zoknival.
2014. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk is nyitva van az ablak és most van 22 fok.
2014. máj. 24. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Bentre ez elég. Ha mentek sétálni, vigyél magaddal egy kis pamut takarót, ha véletlen elhűvösödne az idő, be tudd takarni.
2014. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3,5 hónapos.A lakásban 26-27fok van. rövid ujju body van rajta. Ha kimegyünk akkor rövid ujju body,rövidnaci és szandál van rajta. 1 vékony takaró,pulcsi és sapka mindig van a baba kocsiban.Ha árnyékba vagyunk akkor egy textil pelussal betakarom.
2014. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!