Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól szabad...

Hány hónapos kortól szabad beletenni esernyőkocsiba egy kisbabát? Részletek lent

Figyelt kérdés

Azokra a tipikus kis 15-20ezres kocsikra gondolok, amiknek kicsi a kerekük, 6-7 kilós a vázuk, van rajtuk egy kupola egy karfa és slussz-passz.

Amiatt kérdem, mert úgy látom, a legtöbbnek az ülőrészén nincs semmi szivacs vagy merevítés, hanem csak egy sima anyag, amiből a kocsi is áll.

Multifunkciós 3:1 babakocsi mellé venném kirándulásokhoz, boltbajáráshoz.


2014. máj. 24. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Onnantol, h biztosan ul a gyerek. En is akarok majd olyat venni rohangalos kocsinak de csak majd olyan masfel eves koratol.
2014. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha már tud ülni. Mi másfél éves korában cseréltük le a nagyot erre, hosszabb utakhoz még beleül
2014. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én "vendégségben" ültettem már olyanba a kisfiam, aki akkor 11 hónapos volt, nagyon tetszett neki :) fogok én is venni.

mivel van rajta öv, így beköthető a kicsi, tehát pont olyan, mint egy sportbabakocsi, szerintem nincs vele gond egy éves kor alatt se. (amúgy 9 hónapos kora óta egyedül is ül a kisfiam)


ez olyan volt, amin se kupola, se karfa. mint egy kerekes kempingszék.


szerintem ha tud ülni, és rohangászosnak használjátok, akkor nyugodtan.

2014. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 13 ezerért vettem olyat, ami 170 fokban dönthető és 6 hónapos korától 3,5 éves koráig használtuk a fiamnál. Jó, mert ha elalszik, le lehet dönteni és nem nyeklik, nyaklik a feje.
2014. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdemes olyat venni, amit lejjebb lehet dönteni, ha elalszik. Én 16-ért vettem olyat, amit majdnem vízszintesig lehet dönteni, van benne öv és karfa is és több fokozatban dönthető a háttámla és a lábtartó. 8 kg és terepre is jó. 15-20 ezerből már lehet válogatni.
2014. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 10 hónaposomnak szeretnék valami szaladgálós kocsit, mert a 3:1-ben babakocsink sportrésze batárnagy, van olyan bolt, ahova be sem férünk vele.


Kedves utolsó és utolsó előtti válaszoló, meg tudnátok írni, hogy milyen fajta kocsit vettetek? Köszönöm.

2014. máj. 25. 07:29
 7/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok, a miénk is dönthető. Mi ilyet vettünk, nagyon elégedett vagyok vele: [link]
2014. máj. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Tegnap már próbáltam olyat keresni, mint a miénk, de sajnos nem találtam. Én a Kangaboo-ban vettem annak idején. Amit az utolsó válaszoló linkelt, az hasonlít, csak a miénk nem Hauck. Jónak tűnik ez a kocsi, az ára is jó, szerintem.
2014. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nekünk ilyen van:

[link]

Én az apródon találtam újat.

2014. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös! A tiétek nem esernyőre csukható, hanem lapra. Az én autómba ez már nem férne be, ha azzal indulnák kirándulni.
2014. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!