Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposan egyre erősebb a...

10 hónaposan egyre erősebb a baba akarata, ti hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, persze csak az egyértelműen hisztizős helyzetekre gondolok.
2014. máj. 25. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom neki 2x hogy nem szabad, ha harmadszorra is csinálja, berakom a kiságyba, az a büntetés.
2014. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
...és 10 hónaposan értheti az összefüggést?
2014. máj. 25. 07:43
 3/8 anonim ***** válasza:
10 hónaposan még nem hisztizik egy kisbaba.
2014. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

8 hónapos korától már tudja manipulálni a környezetét, és már tudja, hogy határai vannak, ezért tud hisztizni is.

Én így olvastam.

2014. máj. 25. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 hónapos, de nem hisztizik. Az nem hiszti még náluk, ha nem kap meg egy dolgot pl. és elkezd sírni. Ez még teljesen őszinte sírás szerintem, látszik rajtuk hogy meg vannak bántva.
2014. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én lányom 10 hónapos és hisztizik. ha valamit nem kap meg stb., akkor hanyatt vágja magát, toporzékol.

ilyenkor kézbe veszem és megnyugszik.

1., hidd el, nem érti egy 10 hónapos a "büntetést".

én nem tenném be a hisztiző/síró babát az ágyába, hogy majd magától lenyugszik..

2014. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig hisztizik a 10 hónapos. Toporzekol, hátra vágja magát. Van egy nővére, s bizony megy már a veszekedés. Sokszor szeretne a pici olyat amit neki nem szabad, elmondom többször hogy nem, s miért nem...

Nem buta, sok mindent megért már, pár dolgot meg is tesz/csinál ha kérem....

Tudja mit lehet mit nem, csak huncut már, s bizony hisztizik, s már most el kell kezdeni kialakítani hogy minek mi a következménye...

2014. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy az idegrendszerük még fejlődik, nem tudják kontrollálni sokszor a tetteiket, ezért inkább segíteni kell nekik, megnyugtatni, stb. Nem tudom van e benne igazság, én mindenesetre így teszek, és nem volt még komoly hiszti, vagy ilyesmi. Olyankor tereld el a figyelmét.
2014. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!