Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák ti miket...

Tapasztalt anyukák ti miket vennétek szeptember 9-re várható kislányotokak?

Figyelt kérdés
Miből mekkora méretet és mennyit? Szeptemberben még olyan kettős időjárás lehet. Tanácstalan vagyok.
2014. máj. 25. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
09.09-re vártam, 13-én érkezett. 56/62 méretből vegyél mindent. Pamut sapi, vastagabb sapka. Tipegő hosszú ujjú és ujjatlan pamut és plüss/frottír vegyesen. 6-7db legyen. Hosszú és rövid body 8-10. Ruhapelus 8-10. Vastagabb vékonyabb pléd 1-2db. Kocsikabát pamut és plüss szintén 2-3. Én vettem átmeneti plüss/thermo overált 62-set, jó volt. Felső+nadrág 4-5, talpas naci. Mi ezeket használtuk. Rövidet már nem kell venni semmiből, mert ha meleg van sincs annyira, hogy napozó és társai kellenek.
2014. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember 3-án érkezett a babám. Én azért vettem rövideket is, napozót is, és nem bántam meg, mert volt kb 10 nap szeptember közepén, amikor 30 fok fölé is kúszott a hőmérséklet :) az egy durva év volt.

Alapvetően persze inkább a hűvösebb időkre készülj, de egy-egy olcsóbb nyári darab sosem árt.

2014. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!