Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon fáradt vagyok, néha...

Nagyon fáradt vagyok, néha úgy érzem, nem megy tovább?!

Figyelt kérdés

Párom reggel 8-8:30-kor elmegy, majd 0:00-0:30-ra ér haza. Heti 1,5 szabadnapja van, vagy annyi se:-(

Mindig egyedül vagyok.

Komolyan, ma mikor kelni kellett, úgy éreztem már elájulok. Komolyan remegett a lábam, kezem, szédültem.


Akiknek hasonlóan dolgozik a párjuk, hogy csinálják olyan ügyesen??


2014. máj. 25. 08:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem, miért te vagy fáradt, ha a párod dolgozik olyan sokat? Hány gyerek van és mit kell csinálnod?
2014. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ma például vasárnap van. Pihenj egy kicsit! Mit dolgozik a párod, ami hajnalig tart mindennap?
2014. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
en ha ugy ereztem nagyon faradt vagyok akkor amig a parom dolgozott mi elmentunk a szuleimhez.nem aludtam csak jo volt kicsit tarsasagba is lenni meg volt aki ringassa :)
2014. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, megértelek. Teljesen mindegy, hogy hány gyerek van, sokszor még az sem fontos, meddig dolgozik az ember férje. Ember és személyiségfüggő, hogy ki mennyire bírja. Van, aki a maximalizmusa mellett egy gyerekkel is képes kihajtani magából a maradék energiát, van, aki lazábban veszi a dolgokat és 3-4 gyerekkel is teljesen jól bírja. Én az első kategória vagyok, addig megyek, míg el nem ájulok, rengeteg mindent csinálok az egy szem gyerekem mellett is (és nem, nem csak a takarításra gondolok, mielőtt valaki megszól). Annyit tudok neked mondani, amit magamnak is mindig mondok: ha nem pihenek meg, ha nem engedem meg magamnak, hogy kikapcsolódjak, akárhogy is, de meg kell oldanom, különben a gyerek látja kárát. Neked is meg kell oldanod, mert nincs más választásod, a picid érdekében! Keresd hasonló helyzetben levők társaságát, a terheket könnyebb megosztani, de ha az nem is megy, legalább a tudat segít, hogy nem vagy egyedül.
2014. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a babád?

Sokszor éreztem én is ezt, nekem az első 9 hét volt nagyon kemény, de aztan lassan lassan kezdett egyre jobb lenni.

Mostanában kezdek újra kilenni (10 hónapos), mivel nagyon sokat hisztizik.

A barátnőm párja külföldön dolgozik, csak 7végén jön haza. Ha valami miatt nehéznek érzem a helyzetem, mindig rá gondolok, h ő egyedül meg bírja oldani, akkor.én is képes leszek rá! (neki is 10 hónapos most a babaja)


Egy ismerősömnek pedig beteg lett a férje (tartósan), úgyhogy az egy éves babaja mellett a férjét is kápolnai kell. Iszonyat nagy ereje van!


Szóval kitartást kívánok!!!! Próbáld meg kicsit mas szemszögből szemlélni a dolgokat és meglátod mégsem olyan szörnyű mint ahogy elsőnek Tűnik :-)

2014. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Egy baba van, aki 8,5 hónapos.

Iszonyat nehéz. Úgy szeretnék pihenni, de egy gyerek nem egy on-offal működő játék.

A párom étteremben dolgozik. Van olyan, hogy 10 napig nincs semmi szabadnap.

Persze, hogy Ő is fáradt. De ez így nagyon rossz!:(

2014. máj. 25. 08:52
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Egy baba mellett vagy nagyon fáradt? Valamit nagyon nem jól csinálsz!
2014. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Az 1. válaszoló miért lett ennyire lepontozva??
2014. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%

Valamit tényleg nagyon rosszul csinálsz, ha 1 gyerek mellett így kikészültél.

Nekem még a párom se él velem a kezdetektől, mégse borultam ki, sőt, sokszor mai napig unatkozok, pedig már majdnem 2 éves a gyerek.

Az egyedülálló anyák meg tudják oldani a gyerek+munka kombinációt, neked még ott a férjed is néha segítségnek, úgyhogy okod nem lehet panaszra.

2014. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azért, mert vagy nincs gyereke, vagy a férje "normális" munkabeosztásban van , és ezt nem érzi át.

De gondolom, te is olyan tökéletes vagy, annyira szuper gyereked van, hogy mellette több szabadidőd van, mint gyerek előtt.

2014. máj. 25. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!