Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elolvasnátok a történetem,...

Elolvasnátok a történetem, lehetséges baba?

Figyelt kérdés
IR-es vagyok,a szülés óta már menstruálok,de nem pontosan sajnos,de már ez is eredmény. Az utóbbi pár alkalommal nem védekeztünk a férjemmel,mert kizártnak tartom,hogy teherbe essek(nem szedem a merckformint sem). Tegnap óta annyira érzékenyek a mellbimbóim,hogy alig tudom felemelni a kislányom,mert megőrülök úgy fáj.Az első terhességemnél az volt az első jel,hogy nagyon fájtak a melleim,de nem így,hanem az egész. Ti mit gondolok? tudom,vegyek tesztet...de gondoltam megkérdezlek titeket is,hogy rendszertelen menszesznél is lehetne e baba. Vagy mitől lehet ez?
2014. máj. 25. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
IR-ben nem vagyok jártas, de az biztos, hogy rendszertelen mensinél is lehet teherbe esni. Csak így nem tudod, mikor van peteérés. Viszont,ha baba van és IR-es vagy, akkor nem kéne odafigyelni, gyógyszert szedni, hogy meg is maradjon? Mondom, nem értek hozzá, de ha így van, akkor mielőbb érdemes tesztelni, hogy megtudd, mi is a helyzet.
2014. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy az első terhességemnél egyáltalán nem fájtak a melleim, max nagyobbak lettek, de nem voltak érzékenyek. Most, a másodiknál majdnem leszakadnak, annyira fájnak, mintha izomláz lenne bennük. Már elmúltam 12 hetes és még mindig tart, a kimaradt mensi óta.

Szóval a tünetek nem egyformák, minden terhesség más. Nem hiába mondják! :)

2014. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet még ma délután megpróbálok tesztet venni vagy legkésőbb holnap. Hála Istennek az IR jobb lett szülés óta,tüneteim sincsenek és spontán menstruálok is (ami elötte nem volt).Szerintem ha baba van a dologban ,akkor nem kéne elkezdenem a metet,mert mondom most sem szedtem,de meglátjuk...
2014. máj. 25. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!