Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik normális cumisüveg?

Létezik normális cumisüveg?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kislányom, 6 hetes korában kiderült, hogy májbeteg vagyok. Azonnal abba kellett hagynom a szoptatást, gyógyszert is kaptam ( ezt csak a kötekedők miatt ).

Eddig 3 féle cumisüveget használtunk, de egyik bénább mint a másik!

Tommee tippe: mikor a cumi részét helyezem vissza a cumigyűrűbe, állandóan átsiklik rajta, mert olyan puha maga a szilikon cumi. Ezenkívül olyan béna alakja van, hogy felső pereme alatt alig lehet normálisan tisztítani.

Avent: folyik, nem szeretem azt a karikát amit még illesztgetnem kell mielőtt rátekerem a cumigyűrűt.

Mam: macerás mindig szerelgetni, az aljában az a fehér betét sokszor elsárgul.

Szóval eddig 3-ből 3-mat utálok. Létezik olyan cumisüveg amik nem ilyen macerásak? Könnyű, egyszerűen használhatót keresek! Adnátok tippet?



2014. máj. 25. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy benned van a hiba? Másfél éve használunk Tommee Tippee cumisüveget, de még soha nem siklott át a cumi a gyűrűn és ki is lehet könnyen mosni. Amúgy volt egy Avent cumisüvegünk is, azzal sem volt különösebb gond.
2014. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Mi is Tommee tippe-t használunk, szerintem az egyik legjobb cumisüveg. Könnyű mosogatni, mert nagy a szája, belefér a kezem. Nekem is átcsúszik néha a szilikon műanyag gyűrűn, de egy kb 30-ból 1x.

Aventből is lehet olyat kapni, amihez nem kell külön az a karika. Ezt is használtuk. A fiam ezt a két fajtát fogadta el amikor picike volt.

Igazság szerint egyikkel sem komoly gondunk.

2014. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is te vagy a macerás, nem az üvegek :))

Másfél éve MAM üvegeket használok, sose volt gondom vele, nagyon bevált és egyáltalán nem érzem macerásnak a tisztítását sem. Ráadásul a fehér betét sosem sárgult be, igaz, én minden használat után elmosom...

2014. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kedves első! Arra nem gondoltam. Abszolút nem váltak be ezek a cumisüvegek. De nem hiszem ha valakinek nem válik be egypelenka mondjuk, akkor az a szülő hibája! Te erre nem gondoltál? És arra miért nem gondoltál, hogy a válaszod egyáltalán nem hasznos? Nem azt kérdeztem, hogy kinek vált be!
2014. máj. 25. 14:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is értem miért gondoltam azt, hogy nem fognak itt fröcsögni azok akiknek beváltak ezek a cümisüvegek.
2014. máj. 25. 14:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sokáig hagyományos formájú, üveg NUK cumisüveget használtam. A műanyagra csak akkor tértünk át, amikor a fiam elkezdett utána kaparászni, fogdosta, dobálta (kb. 6 hós kor), de addig sem sikerült eltörnöm az üveget, pedig párszor már leesett. Én az üveg NUK-ra esküszöm!
2014. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk műanyag NUK van First Choise, tökéletes. Egyik gond sem volt vele amit írtál.
2014. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hallelujah! Köszönöm! Veszünk Nukot!
2014. máj. 25. 15:10
 9/12 anonim ***** válasza:

nekünk avent és mam cumisüvegünk van, mindkettővel teljesen meg vagyok elégedve, a mamot pofonegyszerű tisztítani is pont a szétszerelhetősége miatt...


nem tudom milyen aventes cumisüvegre gondolsz, nekünk avent natural van, 3 részből áll mindösszesen, lehetetlen rosszul használni. esetleg próbáld ki ezt.

2014. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit adtál a mam-osból? A fiam tápszert kap belőle, de nem sárgult el a gumi, pedig már 8 hónapja nyúzzuk. Én pont azért szeretem a mam-ot, mert egyszerű sterilizálni és elmosni, nem kell hozzá cumisüveg mosó.
2014. máj. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!