Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan, aki 2...

Piroska és a farkas kérdése:

Van köztetek olyan, aki 2 hónapos babának glicerines kúpot adott? Nem gyötörte meg nagyon?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hónapos, anyatejes. Legutóbb 9 nap után volt széklete, kb a 6. naptól nagyon szenvedett. Próbáltunk hőmérőzést, melegvizet, kamillateát, végül egy mokkáskanál narancslé segített, de eléggé meggyötörte. Most a 7. napon vagyunk, egylőre nem húzogatja a lábacskáit, valószínűleg csak tényleg minden t hasznosít, de ha holnap-holnapután sem lesz semmi, akkor lehet, h egy fél kúpot megpróbálnék adni neki, ezért szeretném ha írnátok tapasztalatokat. A múltkori 9 napos " produktum" teljesen laza volt, tehát nem arról volt szó, h " bedugult". Tudom, h anyatejesnél normális lehet akár a 7-10 nap is, de szerintem ha a baba már fájlalja a hasát, akkor valamit csak kéne majd csinálnom.
2014. máj. 26. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
MIndhárom fiam kb 1hetes korától 2hónapos koráig csak glicerines kúppal tudott kakilni. Nem gyötörte meg őket, sőt- legalább kijött, aminek ki kellett jönnie. Nem szoktak rá. kb 2hós koruk után már nem is kellett minden nap, hanem egyre ritkábban és 3hósan már egyedül kaláltak. Az én gyerekeim tápszeresek voltak születésüktől, és általában hajnalban jött náluk az inger, vagy délelőtt. Ha láttam rajtuk, hogy kezdenek koncentrálni, nyögni-nyomni és nem jött semmi- akkor kúpoztam őket. MIndig volt eredménye.
2014. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! A beadás után kb mennyi idővel lett eredmény?
2014. máj. 26. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

1-vagyok.

MIvel mindig akkor adtam nekik, mikor hallottam hogy próbálkoznak, nyögtek, erőlködtek... így beadás után szinte azonnal, vagy pár perc mulva sikerült bekakálniuk.

Biztos máshogy hasznosítja a táplálákot egy tápszeres és egy anyatejes baba, náluk tápszeresek voltak, de nálunk mindegyiknek minden nap volt kaka.

2014. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!