Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha a védőnő...

Mit csináljak, ha a védőnő nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Igazából minden ok,csak a 3.hós státuszt nem vette fel (úgy,hogy 5.-én már 4 hós lesz) Szurit megkapta időben,meg a dokinő le is mérte,de ők ketten nem együtt vannak tanácsadáskor. Ilyenkor nekem kell szólni vagy várjak,míg jelentkzik? Nagyfiamnál másik védőnőnk volt,nála sose volt ilyen gond...
2014. máj. 26. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe...az ő dolga volna jelentkezni. Ő meg domunetálja le, ahogy akarja.
2014. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Nyugodtan panaszt lehetne tenni... Pont az ilyen védőnők miatt halnak éhen egyes helyeken a gyerekek...
2014. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk sosem a védőnőnek kell jelentkeznie, hanem az aktuális havi státuszon meg kell beszélni a következő vizit időpontját. Ha ez mégis elmarad, rákérdezek vagy telefonon kérek időpontot. Ha a közelben van, személyesen is felkeresheted. Az egy dolog, hogy Neki munkaköri kötelessége a rendszeres vizit, de Neked is fontos kell, hogy legyen, hogy lássa rendszeresen védőnő a babádat.
2014. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Hívd fel nyugodtan, jobb lenne mint talàlgatni hogy mi a fene van...
2014. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az előző alkalommal nem mondta mikor kell menni? Esetleg hívd fel, hogy kell-e menni, de nem hinném, hogy nagy gond lenne belőle.sq
2014. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Hívd fel. Ha nagyon kiállhatatlan akkor a főnökénél jelezd ezt és kérj másik védőnőt. Fontos, hogy valaki szakértő is figyelje a babát. Egy normális védőnő nagy segítség.
2014. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő szokott kijönni hozzánk. Sose jelentkezik be,amikor a házban jár,akkor szokott csörögni,hogy feljönne. Állítólag nagyon nagy a körzete,sok kismamával és babákkal. Amúgy nem mint védőnő hiányzik,mert már van egy 4 éves fiam,és tudom,mit hogyan kell (meg amúgy is könnyű a Kicsivel)Ha mégis kérdésem van,akkor ott a doki nénink,aki egy tündér,és mindenben segít. Súlyt amúgy is annyit ír be,mint amennyi a dokinál volt,meg megkérdezi mit tud a kicsi (90százalékban akkor toppan be,amikor a fiam épp alszik)
2014. máj. 26. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki! ! Az én védőnőm is ilyen és imádom érte. Második gyerek. .újat nem tud mondani. Orvos ami számomra fontos. Ő kijon hozzánk ha hívom.
2014. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!