Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a kórházi csomagba...

Chöch kérdése:

Mit tegyek a kórházi csomagba a babának (Balassagyarmat)?

Figyelt kérdés
Balassagyarmaton szeretnék majd szülni, de sajnos nem tudom hogy kell-e valamit vinni a babának, és ha igen, akkor mit, ki mennyit ajánl vagy egyáltalán mi a szokás ott?

2014. máj. 26. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban adtak róla egy listát, hogy mit kell vinni a babának a kórházba, nálatok nincs ilyen?
2014. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ott szültem Február 4-én! Amikor mentem az első ctg-re akkor adott egy listát a nő, hogy mik azok amiket be kell vinni a babának is meg az anyának is.

Nem tudom, hogy mennyi idős terhes vagy, de azért leírom, hogy mit vittem be.

A babának:

Pelus( Nem adnak egy db-ot sem csak szülés után meg ami a csomagba van3db)egy csomagot vittem be 28db-osat

Popsitörlőt (A nővérek szeretik elszedni)

Popsikrém

Ruha

Textil pelus

Kicsi cumisüveg( nagy nem lehet nekem vissza adták, hogy nem jó a nagy vegyek kicsit :/)

Pólyát ők adnak nem lehet bevinni

Én vittem neki plédet is( téli baba volt és ráadásul nagyon hideg volt a szoba is :/)

Vittem be cumit is de a fiam nem vette el csak az utolsó két nap, ismerőseim akik szintén gyarmaton szültek azt mondták, hogy nekik nem engedték a cumit nekem meg senki nem szólt. ennyi a babának.

Magamnak:

Hálóing

pizsama

Betét

mellszívó( nekem kellet kora reggel szültem estére már csorgott a tejem)

Olvasni való

innivaló

rágcsálni való

kis könyv

személyi irataim

magamnak ennyit vittem be.

Mikorra vagy ki írva? és kinél szülsz majd?

2014. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! Augusztus 5-ére vagyok kiírva. Dr. Tóth Gyulát fogadtam meg orvosomnak. Az igaz hogy már bababarát kórház lett gyarmat is?
2014. jún. 6. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, már 5 éve is az volt, akkor született a lányom! Gyarmaton a szobába is belehet menni a hozzátartozóknak és a babát is megfoghatják, de tarjánba nem.

Tóth dokit nem ismerem annyira de nagyon sokan őt mondják, hogy ő a legjobb.

2014. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Üdv!

Van valaki aki nem reg szült a kórházban ?

2017. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 maszokemeny válasza:

Kedves Kommentelők!

Bár már nem mostani ez a bejegyzés, van azóta valakinek friss tapasztalata a témával kapcsolatban? Jól értesültem, hogy megszűnik B.gyarmaton a szülészet és S.tarjánba kerül?

A válaszokat előre is köszönöm!

nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!