Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is nyügös ma a babátok?

Nektek is nyügös ma a babátok?

Figyelt kérdés
7 hónaposom tiszta nyügös ma. Alig eszik. Semmi nem jóneki. Pedig még olyan meleg sincs.
2014. máj. 26. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár a lányom 2 hetes. Hál istennek találtam egy oldalt, ahol fehér zaj az adás, és most azon alszik (persze nekem zúg már a fülem :D)
2014. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen össze vissza időben ne csodálkozz. Délelőtt kánikula, utána fülledt, elviselhetetlen meleg, majd felhőszakadás. És ez már napok óta. Persze, hogy nyűgös.
2014. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én lányom is 7 hónapos és pont úgy van, mint a tied. Semmi nem jó neki.
2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én 10 hónapos fiam is nyugos volt tegnap, amit.este megfejelt egy hisztirohammal. Nagyon megilyedtem amikor semmivel sem tudtam megnyugtatni. Kezdtem pánikba esni. Ráadásul fürdott közben, tehát még fel is kellett oltoztetnem. Szörnyű volt, még most sem hevertem ki! :-( szerintem nem is volt magánál.

Remélem ma már jobb napja lesz!

2014. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szegányke :( én is ebben bízom hogy ma jobb lessz.
2014. máj. 27. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
én vagyok a 2. válaszoló, az én 7 hónaposom is tegnap este fürdés közben kapott hisztirohamot.
2014. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!