Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen festéket használhatok...

Milyen festéket használhatok kézlenyomat készítésénél, újszülöttnél?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eszembe jutott hogy ilyet készítsek, de én sem tudtam, hogy mivel, így inkább elnapoltam. Az interneten olvasgattam, sokan vízfestékkel, temperával csinálták, van aki céklával… Engem egyik sem győzött meg!! Bababoltban láttam ehhez külön szettet, vmi "speciális festék"-ként hirdetik, de tartok tőle, hogy az is csak sima vízfesték..
2014. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ételfestékkel próbálkoznék, bár elég híg. Nagyobb szupermarketekben lehet kapni, elég intenzív a színe, és nem hiszem, hogy felszívódna bőrön keresztül, vagy ha igen, nem lesz baja tőle.
2014. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ételfestékre gondoltam....koraszülött osztályon amikor elengedtek minket hagytunk ott kéznyomot emlékbe, olyan jól sikerült. Úgyis megyek be megkérdezem mit használnak....
2014. máj. 27. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Bocs de ez a keznyom....

Nalunk csak nem elo babarol keszitenek kez es labnyomatot a szuloknek emlekbe.

Ehez gyerek festeket hasznalunk olyat amit a kezzel ujjal festehez szoktak az oviba hasznalni.

Tinta parna is jo az is lejon utana babakendovel.

Ill gyurma azt ki lehet onteni gipszel.

2014. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyeneket vettünk első anyák napjára a nagyiknak, van sok fajta: [link]


Az első gyermekünknél még rúzzsal csináltuk. 5 év után is jól látszik és könnyen lemosható. :)

2014. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sima vízfestékkel csináltuk 6 hónaposnál. Utána egyből lemostuk mielőtt szájába vehette volna a kezét. Szerintem nincs ezzel semmi baj.
2014. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!