Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apa dolgozik, Anya otthon...

Apa dolgozik, Anya otthon manóval (1 éves) és lassan kezd befordulni. Van valami program anyukáknak Miskolcon? Esetleg hasonló cipőben járó anyuka? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok, csak én Szombathelyen. Próbálok nagyokat sétálni, meg sokat játszok a picivel. Néha nagyon nehéz, főleg ha rossz az idő.
2009. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Add be a kicsit bolcsibe es te pedig menjel el dolgozni!

Inkabb rovidebb idot tolts a kicsivel, de azt hasznosan. Ugy, hogy te is es a baba is boldog.

Ne vard meg amig befordulsz, nagyon rossz lesz mindenkinek!!!

2009. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan az enyém még csak fél éves, de sokfelé járunk. Mályiban nagyon jó a baba-mama klub (itt lakunk).

Márciusban meg baba angolra szeretnék járni, ez a Kertvárosi Nyelvstúdióban lesz, 1/3 ára a H.Doron angolnak, és ugyanazt adja. A tanárok jók, szóval mi pl. oda járunk majd(Martin Kertváros).

Babaúszást mondanám, csak már elég nagy a babád, a Barlangfürdőt nagyon dicsérik.

Nincs a közeletekben baba-mama klub? A védőnő vagy gyerekorvos szokott ezekről tudni.

Ismerős anyuka tanácsadásról, akivel legalább együtt sétálhatnátok?

2009. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!