Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tízóraival nem lakik jól 5...

Tízóraival nem lakik jól 5 hós babám?

Figyelt kérdés
2 Hete kezdtük a hozzátáplálást, szép lassan haladtunk előre, napról napra több gyümölcsöt evett meg. Ma már egyáltalán nem kért utána tápszert. Ám mégis már 2 óra múlva olyan éhes volt, hogy üvöltött a kajáért. Ez normális? Vagy mit adjak neki,amivel jobban jóllakik?
2014. máj. 28. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Max rakj bele egy kis babakekszet hogy laktatóbb legyen.
2014. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Normális. Te is ha csak gyümölcsöt eszel magában 1-2 óra múlva éhes vagy. Kekszet vagy babajoghurtot tehetsz bele. Az én fiamnak kedvence volt a gyümölcs joghurt keksz kombó, laktatta is és nem volt éhes utána.
2014. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a 7,5 hónaposom ha csak simán gyümit kap akkor is kibír 3-3,5 órát vele. De nagyritkán többet is.
2014. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De babakekszet lehet már belerakni? Nem tudom ő miért éhezik meg ilyen hamar.
2014. máj. 28. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan már raktam neki bele. Nem tudom hogy van e olyan amit 4 hótól lehet kapni. De szerintem nincs. Olyat tettem bele amit 6 hótól lehetett adni. Semmi baja nincs.
2014. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem véletlenül van 10kor a 10órai és délben az ebéd :)

hisz a gyümölcs víz+cukor, 1,5 óra alatt lebontja a szervezete :)

az a normális, hogy 2 óra múlva megéhezik, hisz azért is a gyümölcsöt ajánlják köztes étkezésnek :)

(még oviban is a gyümölcs után 1,5 órával esznek!)

2014. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak többen mondják a családban,hogy tegyek bele neki valami laktatóbbat. De akkor azt majd kap ebédre.
2014. máj. 30. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!