Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aszfaltkrétával mennyi idős...

Aszfaltkrétával mennyi idős gyermekedet engedted már kint játszani?

Figyelt kérdés
12,5 hósom a kavicsokkal már karcolja az aszfaltot. Korai lenne, vagy szerintetek (persze felügyeletem mellett) már vennem lehetne krétát?
2014. máj. 29. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy írok, nem tudom a kérdésedre a választ, csak engem is érdekel, másfél éves a lányom és kaptunk krétát, még nem próbáltuk ki.
2014. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond, akkor várjuk szeretettel ketten a válaszokat. :)
2014. máj. 29. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtak rajzolhat vele, felügyelet mellett nem veszi a szájába,nem lesz gond! Jó szórakozást!
2014. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi baja lehetne a krétától? Gondolom mellettük játszotok, nem fogja megenni. Másfélévesnek meg pláne adnám, rajzolgasson csak.
2014. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már nyugodtan firkàlhat. arra figyelj hogy ne menjen a szemébe a krétàrol a por.
2014. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ott vagy mellette semmi baja nem lehet, egy próbát megér. Nekem ikreim vannak és 1,5 évesen már "használtuk" egyikük szeret firkálgatni, a másikuk inkább azt szereti ha én rajzolgatok és nézi
2014. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is olyan 14-15 hónaposan kezdtük, amikor kitavaszodott. Nagyon élvezte a lányom, a mai napig szeret vele rajzolni. Ha meg akarja kóstolni, akkor rá kell szólni és kész. Más baja nem lehet tőle. Ja, de egy valami: koszos lesz. De ez meg nem újdonság ekkora gyereknél. :D
2014. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, csak amiatt "aggódtam picit", hogy még mindent a szájába vesz, akár ha fél másodpercre is félrenézek....a többivel egyetértek, emiatt is jutott eszembe ez a játék is. Olyan túl sok mindent még nem tud kint rendeltetésszerűen használni, legyen kicsit változatosabb is a program mindkettőnknek. :)
2014. máj. 29. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! az én lányom tegnap töltötte be a 16. hónapot, már mióta jó idő van, (1-1,5) hónapja aszfalt krétázunk. Nagyon szereti. Mi olyan aszfalt krétát vettünk, amire rá volt írva hogy emberi szervezet számára nem káros. Persze nem engedem hogy megkóstolja, de véletlenül a szájához venné, nem kell aggódnom. ( A kutyánk ellopott egy picit és megette, nem lett baja)
2014. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!