Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám le...

Hogyan szoktathatnám le gyorsan az egyéves babámat hogy ne sírjon teli torokból ha meglátja a nagybácsiját?

Figyelt kérdés
Elég ritkán találkoznak,és elég kínos pedig a nagybácsi nagyon kedves és még hasonlít is az apukára.
2014. máj. 29. 14:46
 1/4 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Találkozzanak gyakrabban, akár egy-két hétig naponta is.

Ja, és sok türelemmel.

2014. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is ezt csinálta. Egy ideig tartott, elmúlt.

Van ilyen, hogy egy-egy embertől megijednek vagy ki tudja mit élnek át olyankor. Meg kell nyugtatni és hát ennyi, nincs jobb tanácsom.

Türelem! :)

2014. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy. De ez egyáltalán nem ciki egy ilyen pici gyereknél. Az én kisfiam az egyik nagypapára is mindig ráordított mikor meglátta, pedig hetente, két hetente látta. Meg a férfiakra általában rásírt, akármilyen kedvesen is szóltak hozzá. Kb. másfél évesen hagyta abba.

Szerintem életkori sajátosság, majd elmúlik, de így direktben nem hiszem,hogy bármit lehet tenni ez ellen.

2014. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit, ki fogja nőni.A fiam bő 1 éve retten az én nagybátyámtól. De hogy miért, az rejtély. Őt minden gyerek imádja, hamar megtalálja velük a hangot, midig hoz valamit, ennek ellenére sokáig zokogva elfutott a fiam, aztán bő fél óra múlva haverok. Mára odáig jutottunk, hogy el nem fut, sírni nem sír, de pár percig görcsösen kapaszkodik belém. Aztán kezet fognak, mint a nagyok, és megy a haverság...
2014. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!