Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm-es pelust vagy Pampers...

Dm-es pelust vagy Pampers pelust 5 vagy 6-os méretben tudnék valakitől venni 2 db-ot?

Figyelt kérdés

Liberot használ 14 hós kisfiam már jó ideje viszont 3 hete átázik éjszaka, reggelre csurom pisi az 5-ös és 6-os pelusnál is. Kipróbálnék mást is de sajnálnék egy egész csomival venni, főleg ha kiderül hogy nem is jó éjszakára. Nappalra tök jó a Libero amúgy így maradnék annál, csak éjszakára kellene vmi más.

Esetleg nem vehetnék valakitől 1-2 db Dm-es és/vagy Pampers pelust 5 és 6-os méretben? Előre kifizetem a postájával együtt. Nagyon nagy segítség lenne.


2014. máj. 29. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a Rossmanom pelust nem írtad, de abból lehet csak 2 db-ot is venni.
2014. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a pelussal van a gond. Körülöttem mindenki a Liberora esküszik éjszakára.

A fiamnak is volt egy időszaka, amikor átázott reggelre a pelus. Akkor újra evett tápszert éjjel és sokat is ivott. Nálunk 2 dolog volt a megoldás.Először éjjelente egyszer kicseréltem a pelust. Aztán amikor meguntam, vettem egy mérettel nagyobb pelenkát és az már kibírta az éjszakát. Igaz, a derekán egy picit vissza kellett hajtani, de kényelmes volt.

Nem lehet, hogy mostanában a melegek miatt többet iszik a kisfiad és azért pisil többet éjszaka?

2014. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbàld meg facebookon adok veszek csoportban biztos van olyan csoport ami a környékeden van. Pl: adok veszek baba mama pàpa.vagy ehez hasonló csopik vannak fent.29hkm
2014. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!