Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babával milyen kinti...

1 éves babával milyen kinti játékot szoktatok/tudtok már játszani?

Figyelt kérdés

Mi "homokozunk", bár inkább csak koszol még....hintázás, mindenféle gyűjtögetés (kavics, virág, toboz), próbál még mindent meg is csócsálni....:), ja, még babakocsis séta + játszóterezés is van, de ott is csak ennyi a program. Önállóan megyeget, csetlik - botlik még .

Tudtok még más ötletet is adni esetleg? Labdázni nem szeret még, pedig jó lenne, motorozni még nem tud. Még ennyi jutott így eszembe hirtelen.


2014. máj. 29. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan játékban tologattam amiről ha később levettem a lábtartóját és a biztonsági övét és a szülőkart egy lábbal hajthatós kisautó lett. Pici játék csúszda is jó, és még nagyon jó egy plédre vagy kis műanyag medencébe sok színes medencelabdát önteni amikkel tud játszani és nem tudja lenyelni. Tesco-ban kaphatóak ezek a labdák.
2014. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt ilyen, de sokan mondták hogy nagyon népszerű ez a játék pici korban: [link]
2014. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mászóhenger is nagyon jó, akár egy pici sátorral.
2014. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmegyünk a parkba és "piknikezünk". Viszek neki pogácsát v kekszet és akkor a pléden ülve eszeget, nézelődik, játszik a játékokkal. Van kutyánk, neki dobál dolgokat, kutya visszahozza. Elmesélem neki milyen növényeket lát. Legutóbb arra járt véletlen egy ismerős anyuka, ő is letette mellé a babáját és akkor ismerkedtek.

A játszótéren hinta alap, csúszdán fogom a derekát és én csúsztatom. Van ilyen rúgos játék is, amin van oldaltámla, azon rugózik. Nagy rendes hintán ölembe veszem és együtt hintázunk. Ha nincs más gyerek, akkor én felrakom a mászókára is, úgy hogy végig én tartom persze és nagyon élvezi h úgy csinál mint a nagy gyerekek.

Villamosozni szoktam még vinni. Nagyon imádja a villamost nézni. Amikor holtidő van és tuti nincs tömeg, akkor magamra kötöm és viszem, magyarázom neki hogy miket lát.

Parkba padra leülünk és feláll mellettem a háttámlába kapaszkodva (mindig leveszem róla a cipőt mielőtt valaki fujjogna) persze akkor is tartom végig de ez neki mászóka élmény:)

2014. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosítok belőlük párat.(A plédes ötlet nálunk azért nem jó, mert nem marad meg rajta 1-2 percnél tovább. Kis örökmozgó.)
2014. máj. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!