Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbálta már valaki hogy...

Próbálta már valaki hogy pelusba plusz pelenka betétet rak éjszakára?

Figyelt kérdés
Aki próbálta mi a tapasztalat? Nem találok olyan pelenkát ami éjszaka ne ázna át és ez jutott eszembe hogy ha vennék plusz bambusz vagy frottir pelenka betétet (amit a moshatóba is raknak) és azt raknám a Libero pelusba vajon jó lenne-e.
2014. máj. 29. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyapjú külső, betétnek pedig 2db kender/bambusz betét+1 mikroszálas a tetejére, hogy gyorsan elvezesse a pisit (a kender/bambusz nagy mennyiségű folyadékot képes felszívni, de lassan, így ha hirtelen sokat pisil a gyerkőc akkor még azelőtt kifolyhat, hogy ezek magukba tudnák szívni, viszont a mikroszálas betét nagyon gyorasn felszívja a nedvességet ezért azt kel felülre a popsi felőli részre tenni).
2014. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én anno kettőt adtam rá, marmint egymasra húztam, also rendes pelus felső nadrág pelus.tok jól kibirta igy az ejjelt es sose ázott át.
2014. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én dm-es pelust használok és még sosem ázott át pedig sokat pisil esténként.. és mivel nem ébred éjszaka így nincs kicserélve vagyis 10-12 órán át az van rajta! És még a seggét se csípte ki sosem a pelus!


Bocsi de nem a kérdésre válaszoltam ... csak gondoltam leírom...

2014. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az első véleményét maximálisan osztom! bár mi nem gyapjúkülsőt használunk,csak sima pult,de bambusz pelusbelsőt és egy tetra pelus turbózást adok rá. sosem ázik át éjjel,még 14 óra után sem.
2014. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél nagyobb méretet, mi Liberoból már 7-eset használunk jó ideje, a többiből elég "csak" a hatos (DM-es, Rossmannos).


Szerintem nincs értelme a plusz betétnek, mert az ugyanúgy átázik és áztatja tovább a papírpelenkát.

2014. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Dm-eset kipróbálom mindenképp mert már többen is ajánlották. A Libero jó nappalra, 5-öst használunk, a 6-os is átázik éjszaka mert sokat iszik éjjel. Nem merek 7-est venni mert az sztem nagyon nagy lenne.
2014. máj. 30. 07:07
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Happy Bellát használok már 1,5 éves és még 1x sem ázott át
2014. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!