Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hány hónapos vagy kiló...

Meddig hány hónapos vagy kiló lehet használni a pihenőszéket? Eltehetem? Használnátok így még?

Figyelt kérdés

Nekünk l rossi márkájú van, a fiam 8 hónapos közel 10 kg,még nem ül stabilan csak kitámasztva,

3 pozíció van a széken a teljesen fekvőt sosem használtuk a dőltből felül,de félek hogy előrebukik,az ülőnél meg a feneke teljesen a földet verdesi

igazából már ritkán teszem bele

enni etetőszékben eszik ki van ott is támasztva,é a z a rövid idő jó úgy is,szívesen van földön hason,már felfedez,kiságy telejesen le van engedve,néha abban is van napközben,ha ülni akar ölemben van kitámasztva vagy babakocsi is ott van

nem tudom eltegyem a széket,az az egyetlen olyan hely ahol fent vannak a játékok,úgy hogy tudja őket himbálni



2014. máj. 30. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Sztem nyugodtan elteheted. Rakd sokat hasra, majd elkezd mászni. A székben nem tanulna semmit. Az én lányom 7,5 hónapos 4 hós korában már elraktam azóta sokat fejlődött mát felül mászik és bútorok melett megy.
2014. máj. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 kg-ig jók a pihenőszékek, azért éri már a feneke a földet, nehéz bele. Igen, ha már ül, nem szabad bele tenni, mert előre borúl. Vegyél neki egy babatornáztatót, azon lógnak a játékok mint a pihenőszéken.
2014. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok köszi akkor elteszem,lányomnál ilyenkor már nem használtuk,de fiam eddig szeretett benne lenni,sokat van hason földön,szinte ha itthon vagyunk mindig,végre egyel kevesebb cucc lesz itt :-)
2014. máj. 30. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon korán elraktuk, 8 hónaposan eszembe nem jutott volna már belerakni, egyrészt mert bőven meghaladta akkor a 9kilót, másrészt pedig a kisfiam 8 hósan kúszott, mászott és fel is állt már.
2014. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!