Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm-es Babylove pelus 5-6-os...

Dm-es Babylove pelus 5-6-os méretben mennyiben kerül?

Figyelt kérdés
Milyen árban van kb és hány darabos?
2014. máj. 30. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
6-os méretet még soha nem láttam.
2014. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Most akarok először venni ilyet, nekünk 5-ös kellene de vennék egy 6-osat is. Viszont ha nincs, akkor nincs.
2014. máj. 30. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Van 5+ és 6-os méret is, de marha drága, a liberoval vetekszik. Pontos árat sajnos nem tudok mondani, mert utoljára a férjem vette, de:

a Rossmannak pont akciós a sajátmárkás pelusa és nekünk nagyon bevált! (Ha nincs a közeletekben Rossmann, a webshopban is meg tudod rendelni!)


Bocsi az offért :)

2014. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a LIDL pelusát, mi azt használjuk 5-ös méretben, tök jó. azt hiszem 54ft darabra jön ki
2014. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én próbáltam a DM Babylove-ot, nekem nem jött be és drága is.
2014. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vettem most próba képp 5+-osat és 6-ost is. A 6-ost most teszteljük éjszakára. 2300ft volt mind a kettő 32 db-os. Jelenleg mindegy hogy mennyibe kerül csak találjak éjszakára 5-6-os méretben a kisfiamnak pelust ami nem ázik át. A Libero szuper de 3 hete átázik éjszaka. Csak bevásárlás kalkulálás miatt kérdeztem az árat. Köszi a válaszokat.
2014. máj. 30. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!