Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai tápszert nappal...

Éjszakai tápszert nappal szabad adni?

Figyelt kérdés
Ugye ezek 3 hétig állna el...Na most mi Beba sensitívről átváltottunk pro 2re,kipróbálni közben vettem éjszkait,de nem fért át a cumiüveg lyukán,közben elég sok időbe telt mire megtaláltuk azt a fajtát amit el is fogad és át is megy rajta,kb még egy hétig jó a felbontott és ő már csak este,éjszaka és nappal egyszer iszik tápszert,nem fog elfogyni,ha csak este eszi,viszont jó lenne nem kidobni

2014. máj. 30. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne lehetne adni? Csak a neve éjszakai, de amúgy egy sima, natúr tápszer. Biztos nem raknak bele egy adag dormicumot. :) Add nyugodtan, persze!
2014. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem..nem lehet.

Az éjszakai tápszer csak 20-8h-ig fogyasztható, utána elalszik.

Én értem hogy féltjük a gyereket, meg a legjobbat akarjuk neki, de azért a realitás érzékünk igazán megmaradhatna szerintem.

2014. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Akkor inkább ne hallgass rám...Én adnám neki biztos, mert nem hiszem, hogy altató van benne, de igazából a kettes sem indokolta, hogy miért nem lehet adni nappal.
2014. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Második,köszi köszi kedvességed

Két gyerekem van szóval végigcsináltam én ezt már egyszer,de éjszakai tápszert sosem próbáltam,azért kérdeztem.

Bocsáss meg,hogy tudatlan vagyok,és a kérdezős oldalon feltettem egy kérdést.

2014. máj. 30. 14:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Első!

Köszi normális válaszod

Második egyébként pikírt, nem vetted észre?

2014. máj. 30. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es. A kettes gúnyolódott.
2014. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Az éjszakai tápszer azért éjszakai, mert kicsit másabbak az összetevői, jobban laktat, lassabban ürül ki a gyomorból, tehát nagyobb eséllyel átalussza egy éhesebb gyerkőc az éjszakát. És persze, miért ne lehetne nappalra adni? Lehet. Csak azért nem szokták adni, mert nappal azért többet fent van, gyakrabban lehet etetni, nem kell a nagyon tápláló tápszer, tehát nem úgy van, mint mikor egyhuzamban 8-10 órát alszik.
2014. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan adhatsz éjszakait nappal is, a különbség annyi hogy az éjszakait tömörebbre (laktatóbbra) csinálják hogy jobban aludjon a baba. Add neki nyugodtan nappal is de ne az összes etetésnél ezt kapja.
2014. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!