Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes baba mennyit alszik?...

Két hetes baba mennyit alszik? Ha jól lakott elalszik?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 hetes megetetem és nem alszik de enni sem akar többet. Leteszem párpercig nézelödik utána sír 10 perc mulva újra megpróbálom etetni és megint eszik egy keveset, de nem alszik el. Azért nem alszik mert még éhes?
2014. máj. 31. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen volt!


De neki csak hiányzott az, hogy a közelemben legyen, kicsit megdajkáltam, beszéltem hozzá!


Meg neki a pocakja is bántottam!


Most 4 hónapos és most is van hogy felkelsz eszik kicsit utána nem kér játszik szépen,majd egy óra múlva megint eszik!

2014. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyém is 2 hetes (vagyis hétfőn lesz ennyi) Neki is van olyan, hogy nem alszik el evés után ilyenkor kicsit hagyom nézelődni (max 15 percet bír általában) ha elkezd nyüglődni, ásítani stb akkor elaltatom van, hogy beteszem az ágyba és elalszik magától máskor ringatom. Aztán van olyan is, hogy bepilled szopi közben leteszem és 10 perc múlva fent van, de ilyenkor nem etetem (mert hát nemrég evett) hanem kicsit ringatom és visszateszem az ágyba, ugyan sokan igény szerint szoptatnak, de én 2.5 óra előtt nem nagyon adok neki enni, mert már volt olyan hogy mindig mellre tettem és csak evett és evett végül egész éjszaka visított a hasfájástól.

Nekem ő a 3. babám így a 2 kettőnél is azt tapasztaltam, hogy simán túl tudják magukat enni a babák, illetve nem mindig cicire vágynak valamikor csak anya közelségére.

2014. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg babakocsiba altatni. lehet nem kényelmes neki úgy ahogy le van téve, az én lányom 5 hetes, ő se mindig alszik evés után. tegnap is 2 órán át fenn volt, nem nyűglődött, "beszélgettünk" mosolygott stb..ő amúgy képes 4-5 órát aludni egyszerre ha tele a hasa, és az éjszakát is átaludja általában. Első babámat meg folyton ringatni kellett, és csak később tetszett neki a kocsi.
2014. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ha rendesen evett először, akkor valószínű, hogy nem az éhség a baja, hanem "anyahiány". Nálunk a kicsi volt ilyen. Ő nagyon igényelte a testkontaktust. Amíg kézben volt, minden rendben volt, de amint leraktuk rögtön jött a nyüglődés. Mondjuk legalább éjszaka aludt... Idővel leszokott róla.

A babakocsizást (akár bent a lakásban) meg lehet próbálni, v. ringasd a mózesben és ülj mellé. Nekünk ez is segített.

2014. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!