Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajdúszoboszlón az aqua...

Hajdúszoboszlón az aqua palace vagy az aqua park élvezhetőbb egy másfél évessel? Ki lehet menni valamelyikből is egy kis időre utána visszamenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha egész napra mennénk akkor vissza kéne mennem altatni a hotelba,de nem tudom hogy lehet e így ki be járkálni,vagy csak egy fél napra menjünk,mert nem lehet járkálni?Mert a kislányom nem alszik el mindenhol csak úgy.És melyik az élvezhetőbb neki valyon?
2014. jún. 2. 20:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Vajon,ezt elírtam.:D
2014. jún. 2. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Az aqua palace élvezhetőbb neki.Az ugye fedett élményfürdő.Van egy külön szint a gyerekeknek,rengeteg játékkal,pancsolóval,gyermekmedencével,csúszdával az én lányom imádta (16 hónapos).Viszont sajnos nem lehet kimenni. A jegy csak egyszeri belépésre jogosít!

Így inkább csak fél napra tervezzetek.Esetleg úgy,hogy alszik egyet a hotelba,és után mentek ha felébred,egész délutánra.

Jó szórakozást! :)

2014. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!:D
2014. jún. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!