Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha a párotok...

Mit tennétek, ha a párotok direkt kerülné a közös programokat veletek és az 1 éves kislányotokkal?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

kideríteném, miért kerüli. mit mond? :) vagy: miért nem szervezel olyan közös programot, amit egy felnőtt ember is élvez?


vagy: miért nem mentek csak ketten?

2014. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leülnék és megbeszélném vele a miérteket.Programokat pedig gy kell szervezni,hogy felnőtt és gyerek is legyen benne,bár egy éven inkább sztem túlsúlyban van a felnőtt
2014. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:
Megkérdezném, hogy ugyan miért?
2014. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Megkérdeznem miért. De ha az érdekel normális dolog e akkor nem az. Én igy nöttem fel. Apám soha sehová nem jött velünk. Mintha nem is lett volna. Nincs is nagyon van érzelmi kapcsolatom vele, van és ennyi. A férjem imádja a kislányunkat mindenhová együtt megyünk. Eszébe nem jutna hogy kihagyjon valamit. Nem szép dolog igy viselkednie.
2014. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De már kérdeztem és persze szerinte nincs így, csak mindig van valami tennivaló...
2014. jún. 3. 12:56
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor viszont próbáld meg úgy tálalni, hogy ő mondjon alkalmas időpontot a közös programra.
2014. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zabmester ***** válasza:
Akkor vele közösen szervezd meg a programokat, ne csak te döntsd el, hogy mikor és mit, hanem vond be a szervezésbe, hogy neki is jó legyen az időpont.
2014. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerveznék egy programot magamnak, és az apjával hagynám a gyereket.

Férjem addig nem vette észre magát, ameddig én nem vettem a kalapom és "léptem le".

Akkor rájött, hogy ez neki nem esik jól, holott én ezt kb. 2x voltam képes megcsinálni, ő meg hetente többször (vagy nem jött velünk, vagy elment valahová).

Na, azóta nagyobb a családi idill, amióta a sarkamra álltam.


Ja, és a beszélgetés, beszélgetés. Az az alap.

2014. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék több közös programot az apukával is, hármasban, de inkább úgy alakul, hogy csak ketten megyünk városba, sétálni, játszóterezni....sok a munka itthon is, nagy a kert is...ez van. De alkalmanként, jó előre szervezve össze lehet hozni 1-1 közös programot is...csak noszogatni kell ilyenkor kicsit.
2014. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!