Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nincs mar sehol az az...

Miert nincs mar sehol az az igazi babaillat?

Figyelt kérdés
Regen ha mentel kisbabas csaladhoz mar a bejarati ajtoban erezni lehetett, manapsag azonban sehol nem erzem. :O
2014. jún. 3. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert mindenki mindenféle mesterséges, illóolajokkal és illatanyagokkal teli kozmetikumokat, ápolószereket használ.
2014. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert régen egyféle baba ápolót lehetett kapni, ma meg száz felet.
2014. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hozzánk jönnek, mindenki megjegyzi, h milyen babaillat van nálunk. Én nem.érzem, gondolom azért mert minden nap szagolom, de állítólag van. :-)
2014. jún. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindenki mondta, hogy babaillat van nálunk.
2014. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk babaillat van,de ezt általában az anyukák nem érzik a saját babájukon.1 éves korig csak illatmentes gyógyszertári kencéket használtunk,ahogy javasolják."Nem írom le a nevét" babaápoló,amit reklámoznak, tele van allergénekkel (gyógyszerkutatásban dolgozó barátomtól tudom).Piacvezető termék ráadásul,a legirritatívabb babakozmetikum.
2014. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
mi csak ha a boltba bemegyünk is megjegyzik,h. hoztuk magunkkal a babaillatot,pedig semmi illatosított cuccot nem kenek sem magamra,sem a gyerekre. öblítőt sem használok, helyette ecetet,az pedig a mosópor illatát is semlegesíti.
2014. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
nálunk a 2 évesemnél is megjegyezték hogy milyen jó kis babaillat van-én ekkor már rég nem éreztem
2014. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, régen ha a családban mentünk babalátógatóba-még gyerekkoromba_ akkor tényleg volt egy jellegzetes illat, mostanában már én sem érzem :(
2014. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen mindent megéreztem messziről.

Most meg...valahogy elmúltak a régi jó "szagok".

Vagy én öregedtem meg, és a szaglásommal vannak gondok. :)


Amúgy a legtöbb kisbabás családnál érzek babaillatot, de már nem olyan intenzíven mint régen.


S szerintem is számítanak a kozmetikumok, sokszor inkább azok illatát érzem, amik ugye elnyomják a babaillatot.

2014. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!