Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot készítsek be...

Milyen játékot készítsek be egy másfélévesnek 15 órás repülőútra?

Figyelt kérdés

10 órát fogunk egyhuzamban utazni, aztán 2 óra várakozás után még 2 óra, végül 1 óra múlva érünk célba. A nagy kérdés a 10 órás út, remélem a maradékra annyira elfárad hogy aludni fog!

Ti mit javasoltok?



2014. jún. 3. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mesekönyvek, ceruza rajzoláshoz, tabletten mesék.. sok-sok kaja, olyan is amit amúgy nem ehet.. nasik. Sztem itt az a szabály, hogy nincs szabály, bármit csinálhat, bármit ehet, csak nyugiba legyen. Az Ő napirendjében a 10 órás út hova esik ( pl. délutáni alvás,vagy éjszakai alvás)? Nyugatra vagy keletre mentek? Mert utána jön a következő ugrás a jetleg....
2014. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Nallunk ennyi idosen es akkar most 4 evesen is a matrica fuzet jott be a legjobban sok matricaval. Vegyel egy halom matricat es engedd ot ragasztgatni (allatosat, viragosat... attol fugg o mit szeret, nallunk autok meg repulok voltak :) ). Eloszor lehuzod neki es beragasztjatok a fuzetbe aztan majd o magatol is lehuzza es ragasztgatja. Persze meg ossze-vissza, meg nehany matrica lehet, hogy elszakad stb. De nem is ez a lenyeg. Hidd el nagyon jol ellesz vele. :)

Szerezz be egy-ket kisebb karton dobozkat amit o is kitud nyitni (pl nallunk a niva arckrem kerem karton doboza valt be). Ebbe rejtsel el mindig 1-2 darab baba nassit (puffit, puffastott rizst... attol fugg mi nallatok a nasi) es engedd neki kinyitogatni a dobozt es megtalaja a benne levo falatkakat. Ezzel is ellesz egy ideig. :)

2014. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Masodik valaszado vagyok. Nivea arckrem dobozt akartam irni, csak eppen a melohelyrol irok es kicsit kapkodom. :) Bocsi
2014. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
nos,nem irigyellek. én be sem merném vállalni! 14 hónaposom van. nálunk az autóban a rágcsa a figyelemelterelő. a cumi is jó egy ideig. üres pohár,amibe beledobja a cumit,majd kiesik,aztán a kezére húzza. mese nem érdekli még. könyveket imádja,de csak a rövideket,amiben néhány soros mondókák vannak. formabedobót, zenélő cuccokat,amik dalolnak. szereti,ha én énekelek,mondókázok. és kb. itt ki is merül. mert persze a legjobban menni szeret... kitartás!
2014. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

A matricás album rengeteg matricával nagyon jó ötlet :)

Én ugyan jóval idősebb voltam amikor egyszer Olaszországba mentünk kocsival. Anyukám azt csinálta, hogy vett játékokat, és akkor adta oda amikor már kezdtem kínlódni.

Vegyél neki 2-3 új dolgot és amikor nagyon szenved adj neki egyet oda. Az újdonsággal lefoglalja magát :)

2014. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A matricás füzet tényleg jó ötlet, meg hogy a kínlódáskor vegyek elő új játékot. Nasit viszek, főleg mivel neki nincs kaja kiosztva a gépen, így plusz két adag kaját is kell vinnem. Kérdés, hogy hogyan fogom megmelegíteni...

Zsófi, az én kicsim hála az égnek megmarad egy helyben, ha le van foglalva, most nem ez a gondunk. Hanem, ha csak el akarok menni pisilni, már egy 5 perces harc, mert jön a hiszti, hogy ne menjek el. :) szóval a legdurvább nekem lesz ez a 15 órás út. :)

Egyébként keletről megyünk nyugatra, helyi idő szerint délelőtt fél 11-kor száll fel a gép. Mire felérünk mehet a kaja, és ha minden szerencsésen alakul, akkor kb 3 órával felszállás után aludni fog. Remélem legalább másfél, két órát. Mire leszállunk már javában éjszaka lesz a kiinduló országban, helyi időben viszont csak délután 4 vagy 5, most nem emlékszem hirtelen. De talán annyira fáradt lesz, hogy észre se veszi az időeltolódást, hanem átalussza a nagyját. Remélem.


Köszi mégegyszer a válaszokat. Jöhet még ötlet egyébként! Ment a zöld kéz mindenkinek!

2014. jún. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!