Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok/kis...

Mennyi idős volt a babátok/kisgyermeketek amikor először aludt a nagyszülőknél?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most két éves.

Nélkülünk egyszer aludt 3 éjszakát az egyik nagyijánál, amikor a férjemmel elutaztunk, 4 hónapos volt akkor.


Velünk meg 1 hónapos korától alszik az egyik nagyijánál kb. havonta egyszer, a másiknál is aludt, amikor a férjem ügyelt, de csak míg icipici volt, amikor nagyobb lett, már túl sok cuccot kellett volna vinni, így ez kb. 6 hónapos koráig volt jellemzó.


Június végén elutazunk ismét egy hétvégére, akkor fog a nagyijánál aludni megint egyedül, 26 hónapos lesz akkor.


Egyébként ha a távolabbi nagyiknál alszunk, akkor ott már sokszor kéri, hogy mama/papa meséljen neki este vagy délben (mindig mesére alszik el), szereti, ha a nagyik fektetik le. Olyan persze gyakoribb, hogy nálunk fekteti le mama, ha elmegyünk vacsizni, vagy kikapcsolódni (ilyen havonta egyszer-kétszer van).

2014. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tartalmas válaszod. :)
2014. jún. 3. 14:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan :-)!
2014. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, most aludt először anyukámnál, de még mi is ott aludtunk. Legközelebb is ott leszünk még, utána megpróbáljuk úgy, hogy ott hagyjuk, de ha gond van megyünk. Mondjuk szerintem nem lesz, mert most is gyönyörűen aludt 12 órát anyunál.
2014. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi mèg csak most tervezzük de mi egy barátnőnknél hagynánk mert a szülők messze vannak:-/ 20 hós most a fiúnk.
2014. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

7 hónaposan aludt először a szüleimnél a kisfiam. A szüleim már előbb akarták de én tartottam tőle... Szüreti bál volt nálunk és jól esett volna már kimozdulni kicsit, így alakult hogy 7 hósan ott aludt náluk. Nagyon furcsa és rossz érzés volt, féltem nehogy baja legyen, pedig szüleimnél ugyan olyan jó helye van mint nálunk itthon.

Most 15 hónapos, azóta már többször is aludt anyuéknál és hiába tudom hogy minden rendben vele mégis mindig izgulok kicsit.

2014. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Húha, en biztos le leszek pontozva, de 2 honaposan az elso gyerek es 4 honaposan a második... Túlélték, nagyon jó a kapcsolatunk mai napig, nem okoz semmi törést az életükben, hogy néha a nagyszuloknel alszanak, es nagyon szívesen mennek, vagyis a nagy, mert a kicsi meg csak fel éves, a nagy meg 4 eves... Imád mindkét nagyszulonel lenni, es en azt gondolom, hogy nekünk is jár a férjemmel egy kis gyerek mentes szabadidő... A házasságot is ápolni kell, nem csá a gyerekkel való kapcsolatunkat.... Ráadásul egy egy kipihent hétvége utan a gyerekekhez is több a türelmük es sokkal kellemesebb a viszontlátás...
2014. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Es meg annyi, hogy szerintem, ha időben szoktatva van hozza, akkor természetesnek veszi, míg nem egy barátom mar bánja, hogy sokáig várt vele, mert most mar otthagyna szívesen valahol a ketevest, de nem tudja, mert sír, ami érthető is, hiszen ez teljesen új dolog szegenynek
2014. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
11honaposan aludt eloszor nagyinal, azota is szokott. Nagyon ugyesen elalszik es imad ott lenni. Sot hugomek is el szoktak magukhoz vinni rendszeresen ha van idejuk. Minden gond nelkul alszik. Nagyon ugyes, mondjuk sose volt gond itthon se az altatassal. Ejszaka is jo gyerek nem ebred egyszer sem. Most 16 honapos. Es mar bolcsis. Ott is gyonyoruen alszik ket orakat delutanonkent.
2014. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! :) Az enyém most 2 hónapos, és szeptemberre tervezünk egy hosszú 7végét a férjemmel, amikor a kicsit a nagyiékra hagynánk...
2014. jún. 3. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!