Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hónapos babám nehezen...

10,5 hónapos babám nehezen eszik, éhes, de közben már alig akar enni. Adnátok ilyenkor neki tápszert?

Figyelt kérdés
10,5 hónaposomat egyre jobban érdekli a külvilág. Nehezen eszik, nem akar megülni egy helyben. Elkezd enni, de amint elmúlik az éhségérzet, szóval pár kanál után már más érdekli, nagyon nehéz beleimádkozni az ételt. Pár falat megy még, de a végén lehetetlen. Akkor elengedem, oké, menj, utána pedig nyűgös, mert természetesen éhes maradt. Még otthon úgy ahogy elvagyunk, persze elmegy ezzel az egész nap, de ha máshol vagyunk akkor még roszabb. Van ötletetek? Ma már kevertem neki egy adag tápszert, pedig napközben már nem szoktam neki azt adni, de üvöltött az éhségtől.
2014. jún. 3. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
a sógornőm adott ilyenkor.
2014. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem izlik neki amit adsz? Ha tovàbbra is tàpszerezed szerintem az nem megoldás.. Màr tùl nagy ahhoz hogy tàpszeren èljen. Többször adj neki keveset esetleg. Nem kell az ètkezèsi idöpontokhoz ragaszkodni ès a mennyisèghez sem... Próbàlkozz màskèpp...
2014. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyem ugyan ilyen. Mutogat korbe a szobaban a dolgokra es nekem momdami kell ra hogy mi micsoda. Es ha nem mondom nem kapja be a falatot. De vegulis o megeszi az adagjat de minden falatmal ki kell elegitenem a kivancsisagat.
2014. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!