Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hósan vittétek már strandra?...

8hósan vittétek már strandra? Szopit hogyan oldottátok meg? Másokat nem zavarok vele?

Figyelt kérdés

Még csak tízóraira kap gyümit és délután főzelékfélét,reggeli,ebéd,vacsi még szopizik.Nem egész napra mennénk csak pár órára,de egy szopi mindenképp akkorra esne.Engem nem zavar ha emberek előtt kell szoptatnom,de másokat nem zavar?

8hósan csak a gyerekmedencébe jöhet vagy a nagyba is ami melegebb vizű(nem termál)?



2014. jún. 4. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindig viszünk kis sátrat a strandra, hogy ne kelljen kiraknom szegénykét a napra és nem mindig van fa árnyékában hely. Ott kényelmesen lehet hamizni.
2014. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi Balatonra szoktunk menni, 3 hónapos kora óta járunk úszni így se a Balatontól se a strand medencétől nem féltettem, jött velük mindegyik medencébe. (víz alá nem merülhetett, de simán bejöhetett velük a nagy medencébe) A szoptatás ha téged nem zavar akkor másokat sem, vagy vigyetek kis sátrat, vagy egy törölközővel, blúzzal is eltudod takarni a szoptatást. De szerintem kutyát nem érdekli, hogy szoptatsz vagy sem. Termál víz az egyetlen ahova nem vinném be, de amúgy bármelyik medencébe bejöhet. De azt is lehet hogy kics csónakban viszitek be és csak kicsit fröcskölöd a vízzel. Engem egyetlen dolog szokott zavarni ha úgy viszik be a gyereket a vízbe, hogy nincs rajta pelenka, és igazából a parton se szeretem ha pucérkodnak, én mindig adok rájuk egy kis nadrágot. Azért zavar mert olyan sok rosszat hallani, és nem szeretném még véletlenül sem ha valaki egy szál kukiban lefotózná vagy ilyesmi. A vízben pedig egyértelmű, hogy ne kakiljon és pisiljen ezért kell a pelenka.
2014. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk strandon olyan 8-9 hónapos kora környékén. Mi bevittük a felnőtt vízbe is, ilyen nagy beülős úszógumiban tologattuk, nagyon tetszett neki (mondjuk az elég meleg vízű volt Kehidakustányban).

Én egy óriási nagy törölköző alatt szoptattam, úgy, hogy kb. nem is lehetett látni, hogy alatta van valaki, jól bebugyoláltam magunkat.

2014. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem gonoszkodásból, tök jó ötleteket adtak az előző válaszolók - A szoptatás egy természetes dolog, de egyáltalán nem tartozik másra, mint anyára és babára. Engem kifejezetten zavarni szokott, és sok embertől hallottam, hogy hasonló véleményen van erről, mint én.
2014. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan viheted nagymedencébe is aminek megfelelő a hőmérséklete. A szoptatást valahol félre eső helyen próbáld megoldani mert én is nagyrészt azt hallom hogy nagyon zavaró amikor egy anyuka előkapja a mellét vadidegenek között.

Anyuka vagyok, igaz, nem szoptattam, de ha szoptató anyukát látok a város kellős közepén, nem takarja el magát hanem konkrétan látom az óriás mellbimbóját... tényleg zavaró! És nem téged akarlak ezzel bántani, tudom hogy egy anyának ez egy nagyon természetes dolog, de nem mindenki anya.

2014. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Karácsony Andrásné válasza:
Nyugodtan vigyed, jobb lesz ott neki, mint a fülledt szobában! Ügyeljetek arra, hogy árnyékban "verjetek tábort", szúnyogokra figyeljetek, szopi meg szerintem senkit nem zavar. Magadraterítessz egy nagy törcsit és kész. :) Vagy a sátor is jó gondolat!
2014. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, piszkos mód zavartak a nyílvános helyen szoptató anyák.

DE!

Nagyon megváltozott a véleményem, mikor egy anyukát láttam a b.központban, hogy a wc mellett guggolva szoptatja a babáját a falhoz lapulva szorosan, addig a 2 év körüli gyermeke nyüglődött. Na itt nagyon megsajnáltam, és megbántam azt, hogy valaha azt mondtam, hogya nyílvános helyen való szoptatás undorító.

Nem azt mondom, hogy a bkk-n kapd elő, de egy b. Központban nncsen ilyen helyzetre egy helyiség??! Hát hol tegye szerencsétlen???

Sajnáltam.


8hósan menjetek strandra, nyugodtan.

A szoptatást pedig kényelmesen végezd el, pléddel letakarva :-)

Ez normális... !

2014. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar ne nézzen oda, csukja be a szemét, menjen arrébb. A szoptatós édesanya nem tud mást csinál a gyerekével csak szoptatni amikor a gyermek kéri. (Hozzátenném, hogy a szoptatós anyától elvárható, hogy ne az étterem közepén kapja elő két nagy didkóját, némi "palásttolást" azért alkalmazzon), de nem gondolom, hogy egy babát azért kellene egész nap "éheztetni", frusztrálni mert néhány embernek nem tetszik. (7 hónapos kisfiamat én is szoptatom, és mindegy hol vagyunk neki ebéd után 5 perc cici kell, hogy elaludjon, idegen helyen van ez 10 perc is, nem a jóllakásról szól ez ha nem KELL neki, ha nem alszik akkor pedig tuti mindenkit zavarni fog mert addig fog ordítani amíg nem kap cicit) talán elfogult emiatt a válaszom.
2014. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
A babának kell, de másnak nem. Ez anya - baba dolga, szűk családi körben. A sátras, betakarós ötletek szerintem nagyon jók!
2014. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptatás meg a babádat. Ha szopik alig látszik a mellből valami. Örülök, hogy sokan hasonlóan vélekednek. Akinek nem tetszik ne nézzen oda. Engem momentán jobban zavar, ha valaki tudna szoptatni a babáját, de nem teszi. Ez olyan természetes.
2014. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!