Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! 8 napja késik.2...

Keregina kérdése:

Segítség! 8 napja késik.2 Negatív teszt, de sok furcsa egybeesés. Lehet rá esély, hogy babát várok, és az X-epil teszt téved? (Befolyásoló tényező: Crohn-beteg vagyok, jelenleg passzív szakasz)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amióta az eszemet tudom a mensim rendszertelenül érkezik, lehetetlen számolgatni bármit is. Ami most felkeltette a 'gyanút': Szinte állandó 36.7-37 °C a hőm napok óta (általánosságban 35-36 szokott lenni maximum), érzékeny mellbimbók, duzzadt bimbó-udvar, mellek is duzzadtak, szédülés, hányinger-hányás, folytonos zabálás (nem szoktam ennyit enni), gyakori vizelési inger, hangulatingadozás, alhasi furcsa érzet, néha enyhe görcsök (ezek lehetnek viszont a betegségem miatt is)

Tegnap délután csináltam egy X-epil 'napközbeni' tesztet, majd ma reggel egyet reggeli vizeletből.

Minden választ előre is köszönök! :)



#késés #Crohn-betegség #terhesség-gyanú
2014. jún. 7. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a teszt negatív...

Lehetséges a terhesség,de ahogy írod összevissza jön meg,tehát...A hőre se lehet adni,meleg az idő már.Hányinger,zabálás,vizelési inger,hangulatingadozás nincs ilyen hamar,mert nincsen annyi hormon még,ami ezt okozza.

Vegyél másik féle tesztet,ha az is negativ,akkor max doki.

2014. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én akkor szoktam ilyeneket produkálni,mikor meg fog jönni-egy fél disznót meg tudnék enni.egyébként pedig a hányinger pár napos esetleges terhességnél még nem igazán szokott lenni.ha rendszertelen,akkor még várj kicsit-utána tesztelj-de szerintem ez még korai,nem lehet,h nagyon rágörcsöltél??
2014. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Már van időpontom a nőgyógyászomhoz egy hónapő múlvára...

Azért tartom lehetségesnek, mert elég nyulasra sikerült az elmúlt hónap a párommal :D

Hát reménykedjünk... :)

2014. jún. 7. 12:02
 4/7 ivilicious ***** válasza:
Én negatív teszttel most kezdem a 25.hetet.
2014. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak negatív tesztjeid voltak és végül az orvos mondta ki a végszót? Milyen tesztet csináltál?
2014. jún. 7. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, mi lett végüL?
2014. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Negatív... nincs baba... :/ .. még :)
2014. aug. 30. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!