Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik babátok ebben a...

Miben alszik babátok ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Az én 6 hónaposomra egy rövid újjú bodyt és kisnadrágot adtam ,zoknival és újjatlan de bélelt hálózsákban alszik. Remélem nem fog fázni a kis karja.
2014. jún. 8. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bár az enyém 16 hós de hosszú újjú bodyban alszik plusz az újjatlan hálózsák!Én is azért adok rá hosszú újjú bodyt mert félek hajnalban fázna a kis karja!Nállunk amúgy sincs még nagy meleg a lakásban este sem mert vályog családi ház,jó hűvös van napközben is bent!
2014. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Szegeny gyerek...ezt vegigolvasni is rossz volt. Body, nafrag, zokni, halozsak. Azert ez kemeny. Probalnal meg te ebben aludni!

Az en het hosom egy vekony, lenge napozoban alszik. Igy is csak remelem, hogy tud aludni ebben a melegben.

2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A kisnadrág egy rövid nacit jelent.
2014. jún. 8. 21:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy kicsit túlzás. Az én lányom tavaly nyáron volt 6-7 hónapos és a nagy melegben egy kis trikó és pelenka volt rajta meg egy kis zokni.
2014. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4 hónapos kislànyom csak egy rövid ujjú bodyban alszik.
2014. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány fok van a szobában, ahol alszik a baba.

Az én fiam 4 hónapos lesz, egy rövidd ujjú bodyban alszik, de tetőtérben lakunk, kb. 26-28 fok van.

2014. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Bár az ujjatlan bélelt hálózsákot soknak tartom én, szerintem elég egy textilpelenkával betakarnod én is azzal takarom be.
2014. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3 hetes, ujjatlan body, lábfejes nadrág (fogalmam sincs, hogy hívják). Nyitva az ablak éjjel-nappal, ez inkább a hajnali hűvösebb időre van.

Napközben kb 25 fok van bent, akkor csak ujjatlan body van rajta, meg textilpelenka takarónak, ha alszik. Ha ébren van, akkor csak body.

2014. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5 hónaposom egy rövid ujjú bodyban alszik és betakartam egy textil pelussal. 28 fok van bent, hajnalban mikor lehűl etetés után betakarom egy pléddel (akkor is van 26 fok). Tegnap adtam rá egy rövidnadrágot, meg egy zoknit, de a zoknit lerugdosta, a pléd alól kimászott mint mindig és a kisnadrágot is feleslegesnek ítéltem. (Ma a tegnapinál is melegebb van.) Tetőtéri napos lakás.
2014. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10 hónaposom rövidujjú bodyban alszik,és egy nagyon vékony takaróval be van takarva derékig. 27-28 fok van nálunk.
2014. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!