Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Balaton melyik...

Anyukák, Balaton melyik részére érdemes kisgyerekekkel kirándulni menni?

Figyelt kérdés
1 és 4 éves gyerekekről van szó. Lényeg, h ne lépcsőkön kelljen bemenni a vízbe, hanem tudjanak a kicsik kiülni a partra játszani, tehát sokáig sekély maradjon a víz. Északi részre készülünk. Köszönöm előre is :-)
2014. jún. 8. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha az északi partra mentek akkor meg fogjátok szivni, mert ott mélyül hirtelen a viz, hahaha. Menjetek délre ott sokáig sekély... xD Sőt menjetek inkább a Horváth Tenger Partra :D
2014. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Almádiban a Wesselényi strandnak van ilyen része:

[link]

2014. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
füred nagyon jó!van babáknak való homokos partja,sekély a víz,tiszta.azon a részen picik vannak csak,a lépcsősnél meg a felnőttek.
2014. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mámint nem úgy gondoltam,hogy a homokosról a gyerekek , a lépcsősrőz a szüleik menek a vízbe,hanem a homokoson a gyerekesek vannak!Ngyon jó kis hely, én beleszerettem!
2014. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helló

Mi minden évben Balatonlellére megyünk és nagyon bejött eddig :) Szerintem érdemes elmenni csekély víz , jó hangulat és nagyon hangulatos a város este .Nem beszélvea szuper standról .

Szerintem érdemes Balatonlellét választani uticélnak nagyon hangulatos hely és rengeteg kisgyerekes családok válasszák Lellét kirándulóhelynek . Csak ajánlani tudom :-)

2014. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, mi is gondoltunk Füredre. Lelle sajnos messze van már picit, pedig jó kis hely lehet az is.
2014. jún. 8. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi Alsóörsön voltunk tavaly. Nagyon jó!!
2014. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Balatonszemesen van egy rész, ahol egy kis "öböl-szerűség" van csinálva a gyerekeknek. A kikötő mellett, jobbra, a kemping mögött. Igazi kis kacsaúsztató :)

Homokos, lassan mélyül, felnőtteknek térdig-combig ér a legmélyebb részén


De ez déli part.

2014. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!