Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapossal nyaralás 3...

6 hónapossal nyaralás 3 hétig? Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes, éppen akkor kezdeném a kóstoltatást. Másrészt napi 3x alszik, 2x kiságyban 1x babakocsiban. Sokat fogunk jjönni-menni, sőt nem is egy helyen lesz a szállás végig. Aki volt már babával nyaralni adna tanácsokat? Kissé tartok tőle, hogy összezavarodik.
2014. jún. 8. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A hozzátáplálás nálunk teljesen bezavarta a napirendet. A gyümölcs még nem de ahogy elkezdtük a főzelékezést, azt sem tudom hogy hányszor etessem.Minden felborult. Magyarországon lesztek? Én a gyúmin kívül mást nem próbálnékna helyedben
2014. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kóstoltatás nem időhöz kötött, elkezdheted 4 hósan de 7 hósan is. Ne a nyaralás alatt akarj ételeket bevezetni. Egyébként semmi baj nem lesz. Aludni fog tudni ugyanúgy, enni szintén, az meg hogy pp hol vagytok neki mindegy, ha a maga kis állandósága meg van.
2014. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat ez az , hogy nem lesz meg az allandosag.
2014. jún. 9. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
De. Ott leszel te, az apja, enni fürdeni aludni tud időben. Ez nekik elég állandó. Ne parázz ennyire, jól alkalmazkodnak :)
2014. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anya, evés (ez nagyjából egyenlő anyával, ugye) és az alvás ami fontos ilyenkor nekik. Te adott vagy, az alvást pedig úgy tudod segíteni, ha pl visztek egy utazóágyat, amiben a saját holmija (illatok, anyagok miatt) van. Ezt ki tudod vinni a strandra ill a szálláson is ezt használhatod. Ha veletek alszik, akkor ez sem kérdés. A kóstoltatást én sem erőltetném. Csak lazán!
2014. jún. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!