Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztessem 1hetes...

Hogy öltöztessem 1hetes babámat éjszaka?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú rugi talpas naci / pamut rugi rövid body vékony takaró.
2014. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 hosszu ujju body,ujjatlan talpas rugi és egy vékony takaróval van betakarva. Így jó? Nem lesz melege?27fok van a szobába
2014. jún. 8. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
De, szerintem ez sok neki. Rovid ujju bodyt es egy lenge nacit adj ra, pelussal vagy vekony pleddel takard be!
2014. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez sok, szerintem egy rövidujjú rugdalózó a takaróval bőven elég. 3 hetes a lányom, nem adtunk rá többet, mert egyébként melege volt. De a háta felső részéhez nyúlj be, az mutatja igazán, hogy jó-e a hőmérséklet.

A kéz, láb hőmérséklete nem mérvadó, még elég rossz a perifériás keringésük.

2014. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért se öltöztesd túl, mert a túl meleg a bölcsőhalál egyik rizikófaktora.
2014. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1hetesen ne legyen kint éjszaka semmilye, takaró helyett ruhapelust teríts rá.
2014. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így öltöztetem, ahogy te kb(10 napos). De a takaró vastagabb. Vagy rövid ujjú/ujjatlan body+hosszú ujjú rugi. Én is félek,hogy túl melege van, de koraszülött (34 hétre). Szerintetek öltöztessem lejjebb már? (bocsi az offért.)
2014. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a body+rugi+vastag takaró nagyon sok! Illetve attól függ milyen idő van nàlatok? Nekünk màr 28fok van a lakàsban :(
2014. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!