Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam melyik étkezésem...

Honnan tudjam melyik étkezésemtől fáj a pocija? Mennyi idő míg "átér" az anyatejjel?

Figyelt kérdés
valahol 6 órát olvastam, de az hülyeség, mert a fiam reggel 8 óta nyűgös, hajnal 2kor pedig semmit nem ettem.. tudja valaki valójában hogy számolhatom vissza melyik étkezésemtől fájhat a poci?

2014. jún. 9. 11:50
 1/2 Juland válasza:
Szia. Lehet hülyeséget írok, de nekem a szoptatási tanácsadó azt mondta, hogy kb. 3 órának kell eltelnie az étkezés és a szoptatás között, ha nem megfelelő ételt fogyasztottál. Az én véleményem pedig az, hogy ez teljesen személyfüggő. Attól függ, hogy milyen gyors az emésztésed. Egyáltalán biztos, hogy a pocija fáj? Nem lehet, hogy nyűgös a melegtől? Mindenesetre ha a pocija fáj, akkor sem biztos, hogy attól, amit te ettél...
2014. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ez a bajom, hogy tegnap utoljára 2 óra körül ettem mert elfelejtettem vacsizni. azért gondolom hogy a pocija fáj mert tiszta volt a pelus, sétálgattunk is vele a lakásban és a cicizés is megvolt mégis sírt, és a kis lábait is felhúzta... ez reggel 8tól, úgy hogy előtte én előző nap 2 körül ettem utoljára..
2014. jún. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!