Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jaj, miért szórakozik éjjel?...

Jaj, miért szórakozik éjjel? Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
4 hónapos. Minden éjjel szoptatom kb. 1-kor és 4-kor. Ma 1-től 3-ig fenn volt és sikongatott gagyogott. Utána 4-6-ig detto. Minden éjjel ezt csinálja csak eddig 1 etetés után maradt fent. Ezért aztán sokszor bealszik délelőtt 3 órát is de még így is nyügi.
2014. jún. 9. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem cserelte fel az ejszakat a nappallal? Nekem is kicsinek fent volt szopi utan masfel orat...ugyanugy, ahogy azt nap kozben megszokta. Nem volt almos, nem lehetett mit tenni. De nekem ettol eltekintve alvas volt. Ejjel 1x kelt, evett "kiszorakozta magat" aludt reggelig.


Ha delutan nincs nagy alvas, akkor nem tudom mit lehetne tenni :( En a delelotti alvasabol nem keltenem, nem hiszem, hogy azzal elobbre lennel. Ha delutan is nagyot alszik, abbol esetleg fel kene kelteni.

2014. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első hetekben cserélte fel a nappalt az éjszakával. A dokinéni azt javasolta ,hogy nspközben ébresszem fel szopizni. Igy is tettem. 3 óránként ébresztettem , cicizett. Minden visszaállt a normális kerékvágásba.Gyakorlatilag nem nevezném a szoptatásomat igény szerintinek ,mert ha a babám jelzésére vártam volna még 5-6 óra is eltelt volna a szopuk között. Ha kérte ,persze kapott bármikor cicit de 3 óránként mindig adtam neki.
2014. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Napkozben 3-4 óránként eszik. Nem ugy tunik hogy felcsereli a napszakokat hanem egyszeruen mint aki kipihente magat. Viszont ejjel jiesik par ora alvas amit delelott bepotol. Delutan mar nem alszik sokat altalaban.
2014. jún. 9. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkorakent ataludt ejszaka mellett is meg 2-3 orakat is aludt nap kozben is :) Ez lehet nem ejszaka felcsereles meg, hogy igy kel. Szerintem ez is el fog mulni. Nem vigasztal, de szerintem nem lehet mit tenni. Ha eddig nem volt ilyen, akkor szerintem ahogy elojott, ugy el is fog mulni.
2014. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!