Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is mindig 3 óránként...

Ti is mindig 3 óránként keltitek a pár heteseiteket?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha ő éjszaka magától csak 4-5 óra múlva kelne hogy éhes akkor is kell 3 óra után kelteni? Mert napközben meg van hogy gyakrabban eszik. Vasárnap múlt 2 hetes.

2014. jún. 10. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem! 5 óránál tovább nem hagynám aludni, de 3-4 órát alhat...ez az igénye a picikédnek :) Nem fog éhen halni. Már szerencsére nem mindenki tartja be a 30-40 évvel ezelőtti libatömési szokásokat. :)
2014. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most mondta a védőnő a telefonba.. mert hogy leesik vércukruk ha nem esznek 3 óránként. de este olyan jót aludt, 4,5 óra után kelt magától. csak lelkiismeret furdalásom volt hogy nem keltettem.
2014. jún. 10. 08:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy keltettem. Ha nem sárga akkor nem kell kelteni, kel ő ha éhes.
2014. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En sem keltettem.mondjuk besargult mondtak a korhazban h nappal keltsem de ejjel hagyjam.ezt is csakpar napig csinaltam.na meg olyan pontosan ebredt h ehes:-):-):-)
2014. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem keltettem. Ez kb. 30-50 éve volt szokásban. Hány éves a védőnőd? Hagyd a gyereket aludni, szól ha éhes!
2014. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de megnyugtattatok, köszönöm :) én is így gondoltam.

nem tudom hány éves, 50 körül lehet szerintem.

2014. jún. 10. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólókkal, én csak annyit tennék hozzá, ha a védőnőd rákérdez, hogy kelted-e 3 óránként enni, akkor csak bólogass nagyokat! :D aztán csinálj szépen mindent úgy tovább ahogy a baba igényli! :)
2014. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!